Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калитянська ОТГ

Жовтнева ОТГ

Ляшківська ОТГ

Білозірська ОТГ

1.1 Про  внесення змін до рішення ХХІ сесії УІІ скликання  від 27.12.2016 року № 224 «Про сільський бюджет об’єднаної територіальної  громади»

Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3

1.2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду ТОВ «Ц.Е.О.» в межах с. Орлове Кочубеївської сільської ради ОТГ

1.3. Про відміну рішення ХХХІ сесії УІІ скликання від  31 жовтня 20017 року № 411 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ у власність в межах с. Наталине гр. Шевченко Л.К.»

1.4. Про надання гр. Сапіга  В.Д. дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі.

1.5. Про надання згоди на виготовлення проекту землеустрою,щодо відведення земельної ділянки   в оренду гр. Власенко Л.І. для городництва  розташованої  в межах с. Кочубеївка.

1.6. Про внесення змін до рішення ХХV сесії VІІ скликання  №274 «Про затвердження графіку роботи центру надання адміністративних послуг у виконавчому комітеті Кочубеївської сільської ради ОТГ»

1.7. Про затвердження розпоряджень сільського голови прийнятих у міжсесійний період.

1.8. Про внесення до штатного розпису змін – введення посади спеціаліста із захисту прав дітей.

1.9.Різне.

2019