Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович

ЗверненняЗверненняЗвернення

Утворення адміністративно-територіальної одиниці:

Кочубеївська сільська територіальна громада

КЗ «Кочубеївська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

Єдиний День ЦО в Кочубеївській філії

Опубликовано 26.04.2019

На виконання Закону “Про Цивільну оборону України”, Положення “Про Цивільну оборону України”, спільного наказу Міністра освіти України та начальника Штабу – заступника начальника Цивільної оборони України від 19 травня 1995 року № 143/179, плану роботи опорного закладу та з метою привернення уваги кожного керівника і працівника закладу освіти до питань охорони праці 24 квітня у Кочубеївській філії проведено Єдиний День ЦО.

Головною умовою успішного проведення Дня ЦО була його насиченість практичними заходами, які викликали жвавий інтерес в учнів. Розпочався захід з проведення єдиного уроку "Цивільний захист".

Читать полностью »

Тиждень фізики в Кочубеївській філії

Опубликовано 18.04.2019

      З 8 квітня  по  12 квітня в школі проходив тиждень фізики. Відкриття тижня відбулося на загальношкільній лінійці. Згідно плану роботи були проведені заходи:

-         Навчальна презентація «Зародження та розвиток фізики» - 5,6 клас;

-         Навчально – пізнавальна гра «Узнай, зумій, поясни»- 7 клас;

-         Вікторина «Найкращі знавці фізики» - 8 клас;

-         Зустріч шанувальників фізики «Ерудит» - 9 клас;

-         Тематична виховна година до Всесвітнього дня космонавтики «Внесок українських вчених у розвиток космічної техніки»- 8,9 клас;

Читать полностью »

Про естафету передачі прапора

Опубликовано 18.04.2019

 Про естафету передачі прапора від командира 55-ї запорізької бригади учням Кочубеївської філії

   18 квітня на загальношкільній лінійці в Кочубеївській філії учні урочисто прийняли естафету передачі прапора від командира 55-ї запорізької бригади, який передали для учнів Високопільського району.

  Естафета єдності, звитяги та слави крокувала Високопільським  районом, від школи до школи. 

Читать полностью »

Шевченківські дні в Кочубеївській філії

Опубликовано 22.03.2019

«Живе Кобзар у пам’яті народу,

Живуть його слова, і мрії, і думки.
Хоч зазнавав великі перешкоди,
Та спадщина його сягла віки»

     Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка, славетного і величного митця, людини планетарного масштабу.

У Кочубеївській філії  з 11.03 по 15.03.2019 року пройшли Шевченківські дні.
Шкільним бібліотеці була оформлена книжкова виставка «Великий син великого народу»(бібліотекар Прядко С.В), присвячена річниці від дня народження співця вільної України, геніального поета, прозаїка, драматурга, мислителя, історика, етнографа, фольклориста, талановитого художника. 

Читать полностью »

День вшанування учасників бойових дій

Опубликовано 18.02.2019

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.

В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулося до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них! Щоб про цей подвиг знала і пам’ятала нинішня молодь, 12 лютого у Кочубеївській школі відбулася зустріч поколінь: учнівської молоді і воїнів-інтернаціоналістів «Червоні маки Афгана».

Читать полностью »

Робота методичної ради

Опубликовано 11.02.2019

Сучасний світ дуже динамічний і змінний. Змінюються діти, їхні звички, бажання, погляди, ціннісні орієнтири. Учителі теж повинні обрати собі шлях: працювати "по-старому" чи налаштуватися на зміни. "Ми не можемо змінити напрям вітру, але завжди можемо підняти вітрила", адже ми навчаємо дітей для майбутнього. Вітрила педагогів Кочубеївського освітнього округу направлені на використання інновацій в розбудові освітнього простору громади. Нещодавно педагоги і вихователі дитячих садків зібралися в опорному закладі Орлівський НВК на навчальне заняття - воркшоп (від англ. workshop - робоча майстерня). Тема: "Від традиційної школи до НУШ через інновації".

Читать полностью »

"А пам'ять священна"

Опубликовано 28.11.2018

Голодомор...85 років тому нам хотіли винести вирок смерті. 85 років тому мільйони синів і доньок України, мільйони невинних людей, мільйони наших рідних і близьких без жалю винищені Голодомором. В Кочубеївській філії було проведено години спілкування «А пам'ять священна», виставка публікацій; загальношкільна лінійка «Україна пам'ятає! Світ визнає!», де всі учні школи запалили Свічку Пам'яті.

Читать полностью »

День Гідності і Свободи

Опубликовано 21.11.2018

День Гідності та Свободи - свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Тому в Кочубеївській філії було проведено уроки мужності; години спілкування «Небесна Сотня»; переглянули документальний фільм; виставка публікацій, а також всі класи створили «Віночок мрій та побажань».

Читать полностью »

Наша слава козацька не вмре, не загине!

Опубликовано 23.10.2018

На свято Покрови Пречистої Богородиці наша країна відзначає День українського козацтва та День Захисника України. Тому до цих свят в Кочубеївській філії було проведено ряд заходів з патріотичного виховання. Педагог - організатор Голуб С. П. провела загальношкільне свято «Наша слава козацька не вмре, не загине!»; парад вишиванок. Бібліотекар Прядко С.В. підготувала виставку. Класні керівники на годинах спілкування провели бесіди, усні журнали «Славні козаки». У гості завітав до майбутніх захисників - козак Грушко А.В., який привітав учнів зі святом та надав корисні поради. 

Читать полностью »

8 Березня

Опубликовано 15.03.2018

Весна – чудова пора року, оспівана поетами, музикантами, художниками. Невипадково весною святкують жіноче свято. В переддень 8 березня у Кочубеївській філії відбулося феєричне свято краси «Міс школи – 2018» серед дівчат 5-9 класів. У затишній залі панувала особлива, казково-чарівна атмосфера – очікування чогось незвичайного – дива, яке перетворює звичайних сучасних дівчат у витончених красунь.

Читать полностью »

 ЗОШ.

Великдень

Опубликовано 16.04.2018

   Великдень – одне з найбільших християнських свят. Багато чудових звичаїв та традицій з ним пов'язано. Це свято не оминає жодної української хати.
Цього четверга знайомились з цим святом та його метою вихованці нашого Пригір'ївського дитячого садка «Сонечко». Нашим завданням було показати всю красу та значущість цього величного християнського свята. Діти змогли на власні очі побачити процес фарбування великодніх яєць (крашанок). Потім загальна увага дітей була звернена на Великодній кошик, який став центром уваги у нашому сьогоднішньому заході, адже малятам було неймовірно цікаво дізнатись про те: Що ж насправді там знаходиться. Пізніше, звичайно вони про це дізналися.
    

Читать полностью »

Всесвітній День води у Пригір'ївському дитячому садку

Опубликовано 23.03.2018

Вода є джерелом для життя для всієї флори та фауни на нашій планеті. Вона має безліч властивостей, непритаманних більше ніякій складовій нашої планети.

   22 березня  в  усьому світі відзначається День води.   Щоб донести до наших дітей знання про властивості води та її значення у природі , у дитячому садку було організовано та проведено тематичне заняття. За мить, щоб долучитись до водного світу, «діти перетворились на краплинки дощу» і у супроводі хмаринки (вихователя) вирушили у цікаву екологічну подорож.  Для того, щоб пригадати у якому стані може бути вода у природному середовищі,  діти розгадали кілька загадок. Потім малятам    кілька таких станів води (сніг, крига, вода у рідкому стані) було продемонстровано наочно.

Читать полностью »

Про птахів ми дбаємо - їх оберігаємо

Опубликовано 14.02.2018

                                                                                                                                                                                                                  

 Під таким гаслом, проходив перший тиждень лютого у Пригір'ївському дитячому садку «Сонечко», присвячений зимуючим птахам. На заняттях з природознавства та у повсякденній діяльності діти мали змогу розширити свої знання про зимуючих птахів, про їхню потребу у людській допомозі взимку. Протягом тижня з дошкільнятами проводились тематичні бесіди: «Подбаємо про пташок», «Як люди піклуються про пташок узимку». Під час прогулянок організовувались спостереження за птахами, які прилітають на територію дитячого садка, зокрема синичками, горобцями, голубами, воронами тощо. На чолі з вихователем,  малята прилаштували на подвір'ї кілька годівничок. Віднині, завітавши  до дітей на гостину, птаство може поласувати смачненькими зернятками та крихтами хліба.

 Пригір'ївський дитячий садок «Сонечко» приділяє значну увагу екологічному вихованню дошкільників, змалечку прививаючи вихованцям  любов до природи, до всього живого. Адже значною мірою наше майбутнє, та майбутнє прийдешніх поколінь, залежить від того, наскільки ми зараз зможемо зберегти навколишній світ та донести цей обов'язок нашим дітям.

Читать полностью »

Орлівська ЗОШ 

Участь в Міжнародному конкурсі шкільних медіа

Опубликовано 26.04.2019

ХХІІ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ШКІЛЬНИХ МЕДІА– найбільша подія шкільних медіа в Україні. Щороку в ньому беруть участь газети, теле-, фото-, радіорепортажі шкіл, ліцеїв, гімназій, закладів професійної (професійно-технічної) освіти усієї України та інших країн світу. У 2019 році для участі у Міжнародному конкурсі шкільних медіа було подано 2087 конкурсні роботи.
19 квітня у рамках нагородження переможців ХХІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа газета «Діалог» ОЗ Орлівський НВК вже третій рік поспіль здобула перемогу у номінації «Стінна газета». 

Читать полностью »

Афганістан - біль душі...

Опубликовано 18.02.2019

Ти -  вічний біль, Афганістан,

Ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран

В борні жорстокій.

І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –

Не всі вернулися сини із тих ночей…»

Читать полностью »

День Святого Валентина у школі

Опубликовано 18.02.2019

День Святого Валентина - це свято, яке почали святкувати в Європі ще кілька століть тому, в Україну воно прийшло зовсім недавно і стало популярним у 90-х роках. Святий Валентин вважається символом всіх закоханих, тому це свято дуже красиве і романтичне. Воно створено для тих, хто любить, і тих, хто тільки готується пізнати це прекрасне почуття.

Читать полностью »

Хто попереджений- той захищений

Опубликовано 03.12.2018

         Здоров'я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров'я – це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів, психологічне, соціальне і духовне благополуччя.
Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) і його кінцева стадія СНІД( синдром набутого імунодефіциту). СНІД – особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини.

Читать полностью »

Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильсьтва над жінками

Опубликовано 28.11.2018

Насильство, у всіх своїх проявах, - це завжди жорстокість, біль, приниження, психологічна і фізична травми. Найпоширенішим порушенням прав людини у світі є насильство над жінками. Жорстоке поводження забирає більше життів і набагато частіше перетворює жінок у інвалідів, ніж онкологія, малярія, дорожньо-транспортні пригоди та військові дії разом узяті. Такі невтішні дані статистики. 25 листопада світ відзначає Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Символом проти всіх форм насильства над жінками є біла стрічка. В ОЗ Орлівський НВК в рамках однойменної кампанії було проведено флешмоб. 

Читать полностью »

День Гідності та Свободи

Опубликовано 28.11.2018

Гідність та свобода... У кожного свої думки про ці поняття, терміни , про їх наявність чи відсутність. Для когось - це просто слова, для когось - життя, закарбоване в вічність... Проте, кожна самодостатня особистість, кожна людина, яка поважає себе, свій народ, свою країну розуміє, наскільки важливим є почуття власної гідності та відчуття духу свободи. Саме це може стати силою великих змін. До Дня Гідності та Свободи в опорному закладі Орлівський НВК було проведено ряд заходів, які направлено на виховання патріотизму, мужності, дотримання прав і свобод усіх громадян, на захист демократичних цінностей. 

Читать полностью »

Не погасне пам'яті вогонь

Опубликовано 28.11.2018

Голодомор 1932-1933 років - це найжахливіша трагедія народу України. Минуло 86 років з того часу. Відходять у небуття очевидці того страхіття, але народна пам'ять не згасає, болем пронизучи свідомість поколінь. В опрному закладі Орлівський НВК відбулася прес-конференція для здобувачів освіти 8-11 класів "Не погасне пам'яті вогонь" під керівництвом учителів історії Климентієвої Л. І, Омельченко С. В. Нетлінні голоси свідків - живих і мертвих, котрі все бачили і відчули на собі, постали перед учнями. Це пам'ять, яку не можна зраджувати. 

Читать полностью »

Херсонський державний університет- це ваш успішний START-UP

Опубликовано 19.11.2018

16 листопада учні 10-11 класів опорного закладу Орлівський НВК разом із Яцюрою Л. В. відвідали ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ в Херсонському державному університеті. Захід проходив під гаслом: "ХДУ - це ваш успішний start-up". Організатори презентували структуру закладу, продемонстрували сучасну матеріально-технічну базу, соціальну інфраструктуру, довели переваги й перспективи універу. Майбутніх випускників зацікавили такі факультети: медичний, комп'ютерних наук, фізики та математики, інженерія програмного забезпечення та робототехніка. Цікаво, корисно, завчасно.

Читать полностью »

Про славу козацьку сьогодні згадаймо...

Опубликовано 23.10.2018

Під таким гаслом пройшов останній день Тижня з національно-патріотичного виховання в опорному закладі Орлівський НВК Кочубеївського освітнього округу. Це був завершальний цикл заходів, присвячених Дню українського козацтва та Дню захисника України. Для малечі працювала творча майстерня Яцюри Л. В. Учні початкових класів охоче і залюбки створювали оберіг своїми руками. Учителі повідомили школярам про значення оберегу в житті українців та представників козацької вольниці. Яцюра О. П. для учнів 5-11 класів організував змагання. Хлопці продемонстрували свої кращі якості - силу, спритність, завзяття, міць духу. Климентієва Л. І. провела цікаву вікторину, довівши, що козаки були не лише сильними і мужніми, а ще й розумними та кмітливими. Павлієнко Ю. С і Яцюра О. П. чаклували над козацькою юшкою. Їм допомогали учні 9-11 класів (хлопці та наш випускник Щербак Ігор). До них приєдналися наші кухарі зі своїми частуваннями. Лоскочущі пахощі такої смакоти привертали увагу мешканців села. На частування завітали батьки, працівники амбулаторії та культури, наші випускники минулих років. Такі заходи стали традицією. 

Читать полностью »

В майбутнє...

Опубликовано 23.10.2018

Під таким гаслом розпочався день здорового харчування в ОЗ Орлівський НВК, присвячений Всесвітньому дню здорового харчування. Цього дня було проведено тестування про своє здоров’я,учні виробили основні правила здорового способу життя,зробили антирекламу шкідливим напоям та продуктам (Кока – кола,пепсі,чіпси,сухарики) та прорекламували продукти, які корисно їсти,щоб залишатися здоровими(кріп,салат,петрушка, морква…).

Читать полностью »

НОВИНИ КЗ «Заградівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок»