Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад у структурні підрозділи виконавчого комітету Кочубеївської ОТГ.

Опубликовано 06.03.2018

Додаткова інформація про перелік документі для участі у конкурсі, про  основні посадові обов’язки, розмір та умови оплати праці надається керуючою справами виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ОТГ.

Документи приймаються до 12 квітня 2018 року (включно) за адресою:

74012  Херсонська область,  Високопільський район,  с. Кочубеївка вул. Менонітська, 80

Телефон для довідок:  068-36-46-218.

В  сектор економічного розвитку та залучення інвестицій виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради  ОТГ оголошується конкурс на посаду посадової особи місцевого самоврядування:

- провідний спеціаліст економічного розвитку та залучення інвестицій

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівним магістра, спеціаліста; стаж роботи   на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років; знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК, Microsoft Word, Excel, PowerPoint; громадянство України.

Критерії, що вітаються й надають вам перевагу:
Володіння іноземною мовою; хороші навички ведення переговорів, ведення договірної роботи; здатність працювати в команді з метою досягнення спільних результатів; гарні комунікативні навички.

Спеціаліста програмно-технічного забезпечення компютерних систем та мереж

Основні вимоги до кандидата:

• Освіта вища: телекомунікації або комп'ютерні системи та мережі;
  • Досвід роботи від 2 років;
  • Навики в налаштуванні та адмініструванні OC Windows XP/Windows 7, Windows Server, Active Directory;
  • Знання мережевих протоколів;
  • Досвід в обслуговуванні комп'ютерної та копіювальної техніки;
  • Навики в налаштуванні, експлуатації та обслуговуванні телекомунікаційного і мережевого обладнання (модеми, роутери, свічі, точки доступу);
  • Вміння організовувати локальні обчислювальні мережі;

Документи приймаються до 12 квітня 2018 року (включно) за адресою:

74012  Херсонська область,  Високопільський район,  с. Кочубеївка

вул. Менонітська, 80

Конкурсний відбір на вищезазначені   посади провести 16 квітня 2018 року о 14.00 за вищезазначеною адресою.

Телефон для довідок:  068-36-46-218.

адреса електронної пошти:  tige1otg.j@gmail.com