Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калитянська ОТГ

Жовтнева ОТГ

Ляшківська ОТГ

Білозірська ОТГ

«Фізичному вихованню повинна приділятися стільки ж уваги, скільки і розумовому. »

Опубликовано 26.02.2016

   25 лютого на базі КЗ «Орлівський навчально- виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дитячий садок» відбувся семінар для учителів фізичноїкультури.

«Фізичному вихованню повинна приділятися стільки ж уваги, скільки і розумовому. »Махатма Ганді. «Моє життя»

    25 лютого на базі КЗ «Орлівський навчально- виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дитячий садок» відбувся семінар для учителів фізичної культури.
    Учитель фізичного виховання Яцюра Олександр Петрович показав змістовний урок з елементами волейболу у 9 класі. Після його відвідування вчителі провели семінар, де обговорили питання щодо поліпшення стану викладання уроків фізичної культури, а також створення якісних умов для проведення позакласної роботи (туристсько-краєзнавчої, факультативної). Були порушені питання щодо матеріально- технічної бази викладання уроків фізвиховання.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Токарь Лідія Василівна розповіла про те, як цікаво і змістовно можна провести уроки фізичної культури у молодших класах, чим саме можна їх зацікавити під час розминки, які ігри корисними і змістовними будуть для дітей. А в.о. директора Климентієва Л.І. познайомила вчителів з цікавою методикою самовдосконалення, окремі елементи якої вчителі апробували на семінарі.

«Фізичному вихованню повинна приділятися стільки ж уваги, скільки і розумовому. »

2019