Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калитянська ОТГ

Жовтнева ОТГ

Ляшківська ОТГ

Білозірська ОТГ

Пригірївська ЗОШ.

Великдень

Опубликовано 16.04.2018

   Великдень – одне з найбільших християнських свят. Багато чудових звичаїв та традицій з ним пов'язано. Це свято не оминає жодної української хати.
Цього четверга знайомились з цим святом та його метою вихованці нашого Пригір'ївського дитячого садка «Сонечко». Нашим завданням було показати всю красу та значущість цього величного християнського свята. Діти змогли на власні очі побачити процес фарбування великодніх яєць (крашанок). Потім загальна увага дітей була звернена на Великодній кошик, який став центром уваги у нашому сьогоднішньому заході, адже малятам було неймовірно цікаво дізнатись про те: Що ж насправді там знаходиться. Пізніше, звичайно вони про це дізналися.
    

Читать полностью »

Всесвітній День води у Пригір'ївському дитячому садку

Опубликовано 23.03.2018

Вода є джерелом для життя для всієї флори та фауни на нашій планеті. Вона має безліч властивостей, непритаманних більше ніякій складовій нашої планети.

   22 березня  в  усьому світі відзначається День води.   Щоб донести до наших дітей знання про властивості води та її значення у природі , у дитячому садку було організовано та проведено тематичне заняття. За мить, щоб долучитись до водного світу, «діти перетворились на краплинки дощу» і у супроводі хмаринки (вихователя) вирушили у цікаву екологічну подорож.  Для того, щоб пригадати у якому стані може бути вода у природному середовищі,  діти розгадали кілька загадок. Потім малятам    кілька таких станів води (сніг, крига, вода у рідкому стані) було продемонстровано наочно.

Читать полностью »

Про птахів ми дбаємо - їх оберігаємо

Опубликовано 14.02.2018

                                                                                                                                                                                                                  

 Під таким гаслом, проходив перший тиждень лютого у Пригір'ївському дитячому садку «Сонечко», присвячений зимуючим птахам. На заняттях з природознавства та у повсякденній діяльності діти мали змогу розширити свої знання про зимуючих птахів, про їхню потребу у людській допомозі взимку. Протягом тижня з дошкільнятами проводились тематичні бесіди: «Подбаємо про пташок», «Як люди піклуються про пташок узимку». Під час прогулянок організовувались спостереження за птахами, які прилітають на територію дитячого садка, зокрема синичками, горобцями, голубами, воронами тощо. На чолі з вихователем,  малята прилаштували на подвір'ї кілька годівничок. Віднині, завітавши  до дітей на гостину, птаство може поласувати смачненькими зернятками та крихтами хліба.

 Пригір'ївський дитячий садок «Сонечко» приділяє значну увагу екологічному вихованню дошкільників, змалечку прививаючи вихованцям  любов до природи, до всього живого. Адже значною мірою наше майбутнє, та майбутнє прийдешніх поколінь, залежить від того, наскільки ми зараз зможемо зберегти навколишній світ та донести цей обов'язок нашим дітям.

Читать полностью »
Пригірївська ЗОШ

2019