Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калитянська ОТГ

Жовтнева ОТГ

Ляшківська ОТГ

Білозірська ОТГ

Орлівська ЗОШ 

Про славу козацьку сьогодні згадаймо...

Опубликовано 23.10.2018

Під таким гаслом пройшов останній день Тижня з національно-патріотичного виховання в опорному закладі Орлівський НВК Кочубеївського освітнього округу. Це був завершальний цикл заходів, присвячених Дню українського козацтва та Дню захисника України. Для малечі працювала творча майстерня Яцюри Л. В. Учні початкових класів охоче і залюбки створювали оберіг своїми руками. Учителі повідомили школярам про значення оберегу в житті українців та представників козацької вольниці. Яцюра О. П. для учнів 5-11 класів організував змагання. Хлопці продемонстрували свої кращі якості - силу, спритність, завзяття, міць духу. Климентієва Л. І. провела цікаву вікторину, довівши, що козаки були не лише сильними і мужніми, а ще й розумними та кмітливими. Павлієнко Ю. С і Яцюра О. П. чаклували над козацькою юшкою. Їм допомогали учні 9-11 класів (хлопці та наш випускник Щербак Ігор). До них приєдналися наші кухарі зі своїми частуваннями. Лоскочущі пахощі такої смакоти привертали увагу мешканців села. На частування завітали батьки, працівники амбулаторії та культури, наші випускники минулих років. Такі заходи стали традицією. 

Читать полностью »

В майбутнє...

Опубликовано 23.10.2018

Під таким гаслом розпочався день здорового харчування в ОЗ Орлівський НВК, присвячений Всесвітньому дню здорового харчування. Цього дня було проведено тестування про своє здоров’я,учні виробили основні правила здорового способу життя,зробили антирекламу шкідливим напоям та продуктам (Кока – кола,пепсі,чіпси,сухарики) та прорекламували продукти, які корисно їсти,щоб залишатися здоровими(кріп,салат,петрушка, морква…).

Читать полностью »

Як починається осінь

Опубликовано 01.10.2018

28 вересня 2018 року виповнилося 100 років від дня народження видатного педагога, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського. Творчість та педагогічна спадщина славетного педагога-гуманіста, педагога-практика XX століття важко переоцінити. Образ учителя в сучасних умовах зазнає значної трансформації і знаходиться в залежності від соціально-культурних змін, що відбуваються в суспільстві. Гуманістичні ідеї Сухомлинського – це ідеї майбутнього.. Педагогічні надбання Василя Олександровича з кожним роком привертають все більшу увагу науковців як у нашій країні, так і за кордоном.

Читать полностью »

Трагедія Бабиного Яру

Опубликовано 01.10.2018

Ще одна трагічна сторінка нашої історії… Бабин Яр… Тут розстрілювали, тут спалювали трупи і тут просівали попіл. Після Другої світової війни назва київського яру стала символом людської трагедії. Так історично склалося, що Бабин Яр втілює значно більше, ніж географічна назва. У літописі глобальної єврейської Катастрофи (Шоа), саме з цією київською місцевістю пов’язують початок Голокосту в Європі, хоча насправді хвиля розстрілів котилася до Києва від самого кордону.  В опорному закладі Орлівський НВК було проведено урок-реквієм на тему: «Уроки Голокосту: мужність, пам’ять, співчуття». 

Читать полностью »

27 вересня Всесвітній день туризму

Опубликовано 27.09.2018

   День туризму – свято всіх, хто хоч раз відчував себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена українська земля.

Цього дня в ОЗ Орлівський НВК було проведено майстер-клас вчителями фізичної культури Яцюрою О.П. , Павлієнком Ю.С. та Шабадашом О.В.  для учнів з таких видів: спортивне орієнтування, в’язання вузлів. Вчитель історії та географії Омельченко С. В. познайомила учнів з топографічними знаками.

Центр «Спорту» та «Туризму» запропонували провести туристичні змагання у лісі в селі Наталине.

Читать полностью »

Європейський день мов служить підтримкою мовного різноманіття

Опубликовано 27.09.2018

Щорічно, починаючи з 2001 року, 26 вересня відзначається Європейський день мов (European Day of Languages) з метою підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця, розвитку викладання різних мов у світі та їх вивчення. Він був проголошений Радою Європи за підтримки Європейського союзу (ЄС) під час Європейського року мов (2001).

Дійсно, зараз стає все більше і більше людей, які вільно розмовляють, як мінімум, однією іноземною мовою. Феномен володіння іноземними мовами вивчається вже давно. Чому деяким людям так важко дається рідна мова, а інші з легкістю сприймають одразу кілька іноземних? Чи є це результатом напруженої праці або достатньо генетичної схильності?

Читать полностью »

Олімпійський тиждень

Опубликовано 24.09.2018

Перед сучасною школою  стоїть важливе завдання – випустити зі стін школи не тільки освічених, культурних людей, а головне -  фізично здорових, всебічно розвинутих.

У ОЗ Орлівський НВК протягом року проводиться клопітка робота у цьому напрямку, починаючи вже з Олімпійського тижня, який розпочинає всю спортивну роботу школи.

Усі класи школи з високою відповідальністю відносяться до його підготовки та проведення.

На протязі тижня було проведено виховні години «Спорт- запорука успіху», «Спорт – це життя, яке робить нас сильнішими», День здоров’я,різноманітні спортивні змагання.

Читать полностью »

Осінь

Опубликовано 24.09.2018
Читать полностью »

Осінь, Верба і Горобина

Опубликовано 24.09.2018
Читать полностью »

Відзначення Дня партизанської слави

Опубликовано 24.09.2018

Святковими осінніми днями ми вшановуємо славетних ветеранів, усвідомлюючи, що кожен із нас живе в незалежній державі, має змогу вчитися, любити, виховувати дітей тільки тому, що в суворі часи війни відважні герої не дали загарбникам господарювати на рідній землі. 

22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи. Понад п’ятсот з’єднань і сотні загонів народних месників, що діяли в тилу ворога під час Великої Вітчизняної війни на території України, зробили вагомий внесок у визволення країни від фашистських загарбників. 

Читать полностью »