Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калитянська ОТГ

Жовтнева ОТГ

Ляшківська ОТГ

Білозірська ОТГ

Орлівська ЗОШ 

Участь в Міжнародному конкурсі шкільних медіа

Опубликовано 26.04.2019

ХХІІ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ШКІЛЬНИХ МЕДІА– найбільша подія шкільних медіа в Україні. Щороку в ньому беруть участь газети, теле-, фото-, радіорепортажі шкіл, ліцеїв, гімназій, закладів професійної (професійно-технічної) освіти усієї України та інших країн світу. У 2019 році для участі у Міжнародному конкурсі шкільних медіа було подано 2087 конкурсні роботи.
19 квітня у рамках нагородження переможців ХХІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа газета «Діалог» ОЗ Орлівський НВК вже третій рік поспіль здобула перемогу у номінації «Стінна газета». 

Читать полностью »

Афганістан - біль душі...

Опубликовано 18.02.2019

Ти -  вічний біль, Афганістан,

Ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран

В борні жорстокій.

І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –

Не всі вернулися сини із тих ночей…»

Читать полностью »

День Святого Валентина у школі

Опубликовано 18.02.2019

День Святого Валентина - це свято, яке почали святкувати в Європі ще кілька століть тому, в Україну воно прийшло зовсім недавно і стало популярним у 90-х роках. Святий Валентин вважається символом всіх закоханих, тому це свято дуже красиве і романтичне. Воно створено для тих, хто любить, і тих, хто тільки готується пізнати це прекрасне почуття.

Читать полностью »

Хто попереджений- той захищений

Опубликовано 03.12.2018

         Здоров'я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров'я – це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів, психологічне, соціальне і духовне благополуччя.
Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) і його кінцева стадія СНІД( синдром набутого імунодефіциту). СНІД – особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини.

Читать полностью »

Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильсьтва над жінками

Опубликовано 28.11.2018

Насильство, у всіх своїх проявах, - це завжди жорстокість, біль, приниження, психологічна і фізична травми. Найпоширенішим порушенням прав людини у світі є насильство над жінками. Жорстоке поводження забирає більше життів і набагато частіше перетворює жінок у інвалідів, ніж онкологія, малярія, дорожньо-транспортні пригоди та військові дії разом узяті. Такі невтішні дані статистики. 25 листопада світ відзначає Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Символом проти всіх форм насильства над жінками є біла стрічка. В ОЗ Орлівський НВК в рамках однойменної кампанії було проведено флешмоб. 

Читать полностью »

День Гідності та Свободи

Опубликовано 28.11.2018

Гідність та свобода... У кожного свої думки про ці поняття, терміни , про їх наявність чи відсутність. Для когось - це просто слова, для когось - життя, закарбоване в вічність... Проте, кожна самодостатня особистість, кожна людина, яка поважає себе, свій народ, свою країну розуміє, наскільки важливим є почуття власної гідності та відчуття духу свободи. Саме це може стати силою великих змін. До Дня Гідності та Свободи в опорному закладі Орлівський НВК було проведено ряд заходів, які направлено на виховання патріотизму, мужності, дотримання прав і свобод усіх громадян, на захист демократичних цінностей. 

Читать полностью »

Не погасне пам'яті вогонь

Опубликовано 28.11.2018

Голодомор 1932-1933 років - це найжахливіша трагедія народу України. Минуло 86 років з того часу. Відходять у небуття очевидці того страхіття, але народна пам'ять не згасає, болем пронизучи свідомість поколінь. В опрному закладі Орлівський НВК відбулася прес-конференція для здобувачів освіти 8-11 класів "Не погасне пам'яті вогонь" під керівництвом учителів історії Климентієвої Л. І, Омельченко С. В. Нетлінні голоси свідків - живих і мертвих, котрі все бачили і відчули на собі, постали перед учнями. Це пам'ять, яку не можна зраджувати. 

Читать полностью »

Херсонський державний університет- це ваш успішний START-UP

Опубликовано 19.11.2018

16 листопада учні 10-11 класів опорного закладу Орлівський НВК разом із Яцюрою Л. В. відвідали ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ в Херсонському державному університеті. Захід проходив під гаслом: "ХДУ - це ваш успішний start-up". Організатори презентували структуру закладу, продемонстрували сучасну матеріально-технічну базу, соціальну інфраструктуру, довели переваги й перспективи універу. Майбутніх випускників зацікавили такі факультети: медичний, комп'ютерних наук, фізики та математики, інженерія програмного забезпечення та робототехніка. Цікаво, корисно, завчасно.

Читать полностью »

Про славу козацьку сьогодні згадаймо...

Опубликовано 23.10.2018

Під таким гаслом пройшов останній день Тижня з національно-патріотичного виховання в опорному закладі Орлівський НВК Кочубеївського освітнього округу. Це був завершальний цикл заходів, присвячених Дню українського козацтва та Дню захисника України. Для малечі працювала творча майстерня Яцюри Л. В. Учні початкових класів охоче і залюбки створювали оберіг своїми руками. Учителі повідомили школярам про значення оберегу в житті українців та представників козацької вольниці. Яцюра О. П. для учнів 5-11 класів організував змагання. Хлопці продемонстрували свої кращі якості - силу, спритність, завзяття, міць духу. Климентієва Л. І. провела цікаву вікторину, довівши, що козаки були не лише сильними і мужніми, а ще й розумними та кмітливими. Павлієнко Ю. С і Яцюра О. П. чаклували над козацькою юшкою. Їм допомогали учні 9-11 класів (хлопці та наш випускник Щербак Ігор). До них приєдналися наші кухарі зі своїми частуваннями. Лоскочущі пахощі такої смакоти привертали увагу мешканців села. На частування завітали батьки, працівники амбулаторії та культури, наші випускники минулих років. Такі заходи стали традицією. 

Читать полностью »

В майбутнє...

Опубликовано 23.10.2018

Під таким гаслом розпочався день здорового харчування в ОЗ Орлівський НВК, присвячений Всесвітньому дню здорового харчування. Цього дня було проведено тестування про своє здоров’я,учні виробили основні правила здорового способу життя,зробили антирекламу шкідливим напоям та продуктам (Кока – кола,пепсі,чіпси,сухарики) та прорекламували продукти, які корисно їсти,щоб залишатися здоровими(кріп,салат,петрушка, морква…).

Читать полностью »

2019