Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калитянська ОТГ

Жовтнева ОТГ

Ляшківська ОТГ

Білозірська ОТГ

КЗ «Кочубеївська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

День вшанування учасників бойових дій

Опубликовано 18.02.2019

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.

В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулося до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них! Щоб про цей подвиг знала і пам’ятала нинішня молодь, 12 лютого у Кочубеївській школі відбулася зустріч поколінь: учнівської молоді і воїнів-інтернаціоналістів «Червоні маки Афгана».

Читать полностью »

Робота методичної ради

Опубликовано 11.02.2019

Сучасний світ дуже динамічний і змінний. Змінюються діти, їхні звички, бажання, погляди, ціннісні орієнтири. Учителі теж повинні обрати собі шлях: працювати "по-старому" чи налаштуватися на зміни. "Ми не можемо змінити напрям вітру, але завжди можемо підняти вітрила", адже ми навчаємо дітей для майбутнього. Вітрила педагогів Кочубеївського освітнього округу направлені на використання інновацій в розбудові освітнього простору громади. Нещодавно педагоги і вихователі дитячих садків зібралися в опорному закладі Орлівський НВК на навчальне заняття - воркшоп (від англ. workshop - робоча майстерня). Тема: "Від традиційної школи до НУШ через інновації".

Читать полностью »

"А пам'ять священна"

Опубликовано 28.11.2018

Голодомор...85 років тому нам хотіли винести вирок смерті. 85 років тому мільйони синів і доньок України, мільйони невинних людей, мільйони наших рідних і близьких без жалю винищені Голодомором. В Кочубеївській філії було проведено години спілкування «А пам'ять священна», виставка публікацій; загальношкільна лінійка «Україна пам'ятає! Світ визнає!», де всі учні школи запалили Свічку Пам'яті.

Читать полностью »

День Гідності і Свободи

Опубликовано 21.11.2018

День Гідності та Свободи - свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Тому в Кочубеївській філії було проведено уроки мужності; години спілкування «Небесна Сотня»; переглянули документальний фільм; виставка публікацій, а також всі класи створили «Віночок мрій та побажань».

Читать полностью »

Наша слава козацька не вмре, не загине!

Опубликовано 23.10.2018

На свято Покрови Пречистої Богородиці наша країна відзначає День українського козацтва та День Захисника України. Тому до цих свят в Кочубеївській філії було проведено ряд заходів з патріотичного виховання. Педагог - організатор Голуб С. П. провела загальношкільне свято «Наша слава козацька не вмре, не загине!»; парад вишиванок. Бібліотекар Прядко С.В. підготувала виставку. Класні керівники на годинах спілкування провели бесіди, усні журнали «Славні козаки». У гості завітав до майбутніх захисників - козак Грушко А.В., який привітав учнів зі святом та надав корисні поради. 

Читать полностью »

8 Березня

Опубликовано 15.03.2018

Весна – чудова пора року, оспівана поетами, музикантами, художниками. Невипадково весною святкують жіноче свято. В переддень 8 березня у Кочубеївській філії відбулося феєричне свято краси «Міс школи – 2018» серед дівчат 5-9 класів. У затишній залі панувала особлива, казково-чарівна атмосфера – очікування чогось незвичайного – дива, яке перетворює звичайних сучасних дівчат у витончених красунь.

Читать полностью »

Название новой записи

Опубликовано 22.02.2018

 

День 20 лютого для здобувачів освіти ОЗ Орлівський НВК та Кочубеївської філії пройшов за незвичним графіком. На "початківців" очікував цілий КАЛЕЙДОСКОП ЗДИВУВАНЬ. День розпочався із блоку "Пазли інтегрованого уроку"- урок у парі. Учителі Токарь Л. В. та Бень Л. Т. для 4 х класів провели урок -експедицію (укр.мова - природознавство) до суворого краю Антарктиди. Девізом уроку став слоган "Експедиція + займенник = замітка .       

Читать полностью »

Печаль душі - Афганістан

Опубликовано 19.02.2018

      Минуло 29 років з тих пам'ятних лютневих днів, коли останній наш солдат залишив територію далекої нам країни. Воїн — інтернаціоналіст.... У кожного з них була своя війна з її буденною жорстокістю, трагізмом, поневіряннями. 15 лютого до учнів Кочубеївської філії 2—3 класів завітав в гості (батько одного учня з 3 класу) воїн — інтернаціоналіст Никитюк Володимир Ярославович. Затамувавши подих, слухали діти спогади Володимира Ярославовича про роки служби в Афганістані, з великою увагою роздивлялися чорно—білі фотографії тих років. Класні керівники Бударова А.С. та Бучковська Г. Т. щиро подякували гостю за цікаву зустріч, а учні подарували на згадку квіти та пісню.

 

 

Читать полностью »

Масляна

Опубликовано 19.02.2018

       16 лютого в Кочубеївській філії пройшло свято «Масляна». Кожен клас презентував свій стіл з млинцями, проведено різноманітні конкурси — заплітання коси, бій подушками, зробити витинанку з млинців. Діти були в захваті від дійства, яке відбувалося під час свята, потім частували один одного млинцями, а на кінець свята всі вийшли на подвір'я, щоб запалити солом'яну бабу. Велика подяка батькам всіх учнів за допомогу, а також Білоусько Т.В. зі своїм 6 класом за чудове свято, яке вони подарували всім!!!!

Читать полностью »

День кохання, любові

Опубликовано 16.02.2018

 

 14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.


У Кочубеївській філії у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги, потурбуватися про близьких та друзів…
Рано-ранесенько почала працювати святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками.
А в спортивній залі школи була організована та проведена конкурсна розважальна програма, присвячена Дню Святого Валентина.

Читать полностью »
Кочубеївська ЗОШ