Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калитянська ОТГ

Жовтнева ОТГ

Ляшківська ОТГ

Білозірська ОТГ

КЗ «Кочубеївська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

Єдиний День ЦО в Кочубеївській філії

Опубликовано 26.04.2019

На виконання Закону “Про Цивільну оборону України”, Положення “Про Цивільну оборону України”, спільного наказу Міністра освіти України та начальника Штабу – заступника начальника Цивільної оборони України від 19 травня 1995 року № 143/179, плану роботи опорного закладу та з метою привернення уваги кожного керівника і працівника закладу освіти до питань охорони праці 24 квітня у Кочубеївській філії проведено Єдиний День ЦО.

Головною умовою успішного проведення Дня ЦО була його насиченість практичними заходами, які викликали жвавий інтерес в учнів. Розпочався захід з проведення єдиного уроку "Цивільний захист".

Читать полностью »

Тиждень фізики в Кочубеївській філії

Опубликовано 18.04.2019

      З 8 квітня  по  12 квітня в школі проходив тиждень фізики. Відкриття тижня відбулося на загальношкільній лінійці. Згідно плану роботи були проведені заходи:

-         Навчальна презентація «Зародження та розвиток фізики» - 5,6 клас;

-         Навчально – пізнавальна гра «Узнай, зумій, поясни»- 7 клас;

-         Вікторина «Найкращі знавці фізики» - 8 клас;

-         Зустріч шанувальників фізики «Ерудит» - 9 клас;

-         Тематична виховна година до Всесвітнього дня космонавтики «Внесок українських вчених у розвиток космічної техніки»- 8,9 клас;

Читать полностью »

Про естафету передачі прапора

Опубликовано 18.04.2019

 Про естафету передачі прапора від командира 55-ї запорізької бригади учням Кочубеївської філії

   18 квітня на загальношкільній лінійці в Кочубеївській філії учні урочисто прийняли естафету передачі прапора від командира 55-ї запорізької бригади, який передали для учнів Високопільського району.

  Естафета єдності, звитяги та слави крокувала Високопільським  районом, від школи до школи. 

Читать полностью »

Шевченківські дні в Кочубеївській філії

Опубликовано 22.03.2019

«Живе Кобзар у пам’яті народу,

Живуть його слова, і мрії, і думки.
Хоч зазнавав великі перешкоди,
Та спадщина його сягла віки»

     Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка, славетного і величного митця, людини планетарного масштабу.

У Кочубеївській філії  з 11.03 по 15.03.2019 року пройшли Шевченківські дні.
Шкільним бібліотеці була оформлена книжкова виставка «Великий син великого народу»(бібліотекар Прядко С.В), присвячена річниці від дня народження співця вільної України, геніального поета, прозаїка, драматурга, мислителя, історика, етнографа, фольклориста, талановитого художника. 

Читать полностью »

День вшанування учасників бойових дій

Опубликовано 18.02.2019

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.

В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулося до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них! Щоб про цей подвиг знала і пам’ятала нинішня молодь, 12 лютого у Кочубеївській школі відбулася зустріч поколінь: учнівської молоді і воїнів-інтернаціоналістів «Червоні маки Афгана».

Читать полностью »

Робота методичної ради

Опубликовано 11.02.2019

Сучасний світ дуже динамічний і змінний. Змінюються діти, їхні звички, бажання, погляди, ціннісні орієнтири. Учителі теж повинні обрати собі шлях: працювати "по-старому" чи налаштуватися на зміни. "Ми не можемо змінити напрям вітру, але завжди можемо підняти вітрила", адже ми навчаємо дітей для майбутнього. Вітрила педагогів Кочубеївського освітнього округу направлені на використання інновацій в розбудові освітнього простору громади. Нещодавно педагоги і вихователі дитячих садків зібралися в опорному закладі Орлівський НВК на навчальне заняття - воркшоп (від англ. workshop - робоча майстерня). Тема: "Від традиційної школи до НУШ через інновації".

Читать полностью »

"А пам'ять священна"

Опубликовано 28.11.2018

Голодомор...85 років тому нам хотіли винести вирок смерті. 85 років тому мільйони синів і доньок України, мільйони невинних людей, мільйони наших рідних і близьких без жалю винищені Голодомором. В Кочубеївській філії було проведено години спілкування «А пам'ять священна», виставка публікацій; загальношкільна лінійка «Україна пам'ятає! Світ визнає!», де всі учні школи запалили Свічку Пам'яті.

Читать полностью »

День Гідності і Свободи

Опубликовано 21.11.2018

День Гідності та Свободи - свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Тому в Кочубеївській філії було проведено уроки мужності; години спілкування «Небесна Сотня»; переглянули документальний фільм; виставка публікацій, а також всі класи створили «Віночок мрій та побажань».

Читать полностью »

Наша слава козацька не вмре, не загине!

Опубликовано 23.10.2018

На свято Покрови Пречистої Богородиці наша країна відзначає День українського козацтва та День Захисника України. Тому до цих свят в Кочубеївській філії було проведено ряд заходів з патріотичного виховання. Педагог - організатор Голуб С. П. провела загальношкільне свято «Наша слава козацька не вмре, не загине!»; парад вишиванок. Бібліотекар Прядко С.В. підготувала виставку. Класні керівники на годинах спілкування провели бесіди, усні журнали «Славні козаки». У гості завітав до майбутніх захисників - козак Грушко А.В., який привітав учнів зі святом та надав корисні поради. 

Читать полностью »

8 Березня

Опубликовано 15.03.2018

Весна – чудова пора року, оспівана поетами, музикантами, художниками. Невипадково весною святкують жіноче свято. В переддень 8 березня у Кочубеївській філії відбулося феєричне свято краси «Міс школи – 2018» серед дівчат 5-9 класів. У затишній залі панувала особлива, казково-чарівна атмосфера – очікування чогось незвичайного – дива, яке перетворює звичайних сучасних дівчат у витончених красунь.

Читать полностью »
Кочубеївська ЗОШ

2019