Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калитянська ОТГ

Жовтнева ОТГ

Ляшківська ОТГ

Білозірська ОТГ

КЗ "Кочубеївський Центр Первинної Медичної Допомоги"

 

                            Інформація в газету та на сайт громади.

 

26.04.2019р в КНП «Кочубеївський ЦПМД» відбулася медична конференція присвячена  Всесвітньому Дню охорони праці, який відзначають 28.04.2019р  та до Всесвітнього Дня меланоми 10.05.2019р.

 

1. Відповідно до наказу Департаменту охорони здоров`я №313-н від 10.04.2019р.«Про проведення заходів з нагоди всесвітнього дня охорони праці» та листа № 3007-02-11/0/19 від 23.04.2019р.  «Про пожежну безпеку» проведено збори працівників трудового колективу КНП «Кочубеївський ЦПМД»  та його підрозділів, на яких  доведено інформацію Міжнародної організації праці (МОП) щодо загальної кількості випадків виробничого травматизму ,важливість й методи удосконалення збору та використання даних  про безпеку та гігієну праці, організовано «круглий стіл» ,де обговорювались питання щодо поліпшення умов та безпеки праці на підприємстві.

 

 Також проведено плановий повторний інструктаж з охорони праці, позаплановий з питань безпеки дорожнього руху з водієм санітарного автотранспорту, інструктаж з пожежної безпеки з усіма працівниками закладу з реєстрацією в журналах з охорони праці та протипожежної безпеки, тестування обізнаності працівників закладу з питань охорони праці.

 

Перевірено комплектацію протипожежних щитів та наявність засобів пожежогасіння .

 

 За час роботи комунального некомерційного підприємства «Кочубеївський ЦПМД» випадків виробничого травматизму, дорожньо-транспортних пригод та пожеж не зареєстровано.

 

2. До Всесвітнього Дня меланоми на території КНП «Кочубеївський ЦПМД» та його структурних підрозділах  розміщенні санбюлетні по профілактиці  меланоми та раку шкіри. Сімейними лікарями Кочубеївської  та Орлівської АЗПСМ проводяться огляди населення на виявлення злоякісних новоутворень на шкірі. Сімейний лікар Чердинцева Людмила Іванівна серед медичних працівників провела навчання по ранньому виявленню меланоми.