Звіт сектору земельних відносин та охорони навколишнього середовища Кочубеївської сільської ради ОТГ про роботу за 2018 рік

Опубликовано 14.01.2019

Протягом січня – квітня  сектором здійснювався контроль за вчасним поданням  декларацій  фізичними  особами  (одноосібниками) , які мали  земельні ділянки в самостійному обробітку .Станом  на 30 квітня 2018 року не подали декларації  по с. Заградівка Черната Олександр Володимирович   ,Черната Надія Василівна  , Чорната Катерина Микитівна ;  по с. Кочубеївка   Черната Олександр Володимирович ,  Черната Надія Василівна .

По громаді було подано  всього декларацій - 497, нараховано ПДФО-567654,80 грн. військового збору - 47307,70 грн.

В лютому  були подані списки до Високопільського відділення  ДФС   для нарахування орендної плати орендарям земельних ділянок  .

В травні  коригувалися списки землекористувачів для нарахування земельного податку.

Протягом червня – серпня вручали повідомлення на сплату земельного податку та орендної плати   землекористувачам та здійснювали контроль за надходженнями  коштів до бюджету.

Велася    претензійна робота   з  боржниками зі сплати земельного податку   до бюджету , внаслідок чого було сплачено до бюджету :

-    земельний податок  -  1200 грн / борги за минулі роки / ;

-         за зміну цільового призначення   земельних ділянок - 28 143,34 грн  ;

Постійним боржником по сплаті податків до бюджету залишається Лемещук Олександр Михайлович .

Брали участь у   рейдах –перевірках  санітарного стану  населених пунктів  / Кочубеївка , Микільське, Світлівка  ,Розівка, Пригір'я ,Кам'янка   ,Свободне ,Краснівка   / зроблено зауваження – 38  громадянам    ,2 керівникам підприємств  .

Складено    протоколів  про адмінпорушення -  6 та  винесено постанови про накладення адміністративного штрафу  на 6  громадян .

Розробляли  проекти  рішень  до чергових  та позачергових сесій сільської  ради  ОТГ / всього  підготовлено 172  проекти рішень  сесій / ,одним із основних питань , яке розглянуто та прийнято відповідне рішення це питання встановлення податків на 2019 рік .Копію рішення сесії подано до ДФС в Херсонській області у відповідності до встановлених термінів.

Погоджено збір інформації та  матеріалів для  Архізему  та «Аграрної біржі  Херсон» для розрахунку цінової пропозиції  на розроблення генеральних планів населених пунктів громади   .

Підготовлено матеріали та проведено   громадські слухання проекту  Детального плану території в с.Орлове  /будівництво  фотоелектричної  (сонячної) станції.

Розпочато   роботу , та проведено  1 лютого зустріч землекористувачів усіх форм власності з питання інвентаризації та оподаткування нерухомого майна на території  ради .

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від  31.01.2018 року № 60- р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об ҆ єднаних територіальних громад»  в березні місяці прийнято рішення сесії ОТГ  «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність». Підписано акти приймання - передачі   земельних ділянок сільськогосподарського  призначення із державної у комунальну власність від 24.09.2018 року та 10.12.2018 року  та прийнято у комунальну власність землі загальною площею 3071,3815 га 42,0837 га.

В жовтні  проведено зустріч землекористувачів всіх форм власності  де було ознайомлено присутніх із змінами земельного законодавства  в зв ҆язку з введенням в дію з 1 січня 2019 року Закону України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання  колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування  у масивах земель  сільськогосподарського призначення , запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» , яким значно розширено  повноваження

громад  в частині здійснення контролю за використанням земель сільськогосподарського  призначення / невитребувані паї , польові дороги  , лісосмуги/ .

Зав. сектору земельних відносин

та охорони навколишнього середовища                              Михайлишина О.І.