Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калитянська ОТГ

Жовтнева ОТГ

Ляшківська ОТГ

Білозірська ОТГ

Звіт сектору земельних відносин та охорони навколишнього середовища Кочубеївської сільської ради ОТГ про роботу за 2018 рік

Опубликовано 14.01.2019

Протягом січня – квітня  сектором здійснювався контроль за вчасним поданням  декларацій  фізичними  особами  (одноосібниками) , які мали  земельні ділянки в самостійному обробітку .Станом  на 30 квітня 2018 року не подали декларації  по с. Заградівка Черната Олександр Володимирович   ,Черната Надія Василівна  , Чорната Катерина Микитівна ;  по с. Кочубеївка   Черната Олександр Володимирович ,  Черната Надія Василівна .

             По громаді було подано  всього декларацій - 497, нараховано ПДФО-567654,80 грн. військового збору - 47307,70 грн. 

          В лютому  були подані списки до Високопільського відділення  ДФС   для нарахування орендної плати орендарям земельних ділянок  .

          В травні  коригувалися списки землекористувачів для нарахування земельного податку.

Протягом червня – серпня вручали повідомлення на сплату земельного податку та орендної плати   землекористувачам та здійснювали контроль за надходженнями  коштів до бюджету.

          Велася    претензійна робота   з  боржниками зі сплати земельного податку   до бюджету , внаслідок чого було сплачено до бюджету :   

          -    земельний податок  -  1200 грн / борги за минулі роки / ;

-         за зміну цільового призначення   земельних ділянок - 28 143,34 грн  ;

Постійним боржником по сплаті податків до бюджету залишається Лемещук Олександр Михайлович .

          Брали участь у   рейдах –перевірках  санітарного стану  населених пунктів  / Кочубеївка , Микільське, Світлівка  ,Розівка, Пригір'я ,Кам'янка   ,Свободне ,Краснівка   / зроблено зауваження – 38  громадянам    ,2 керівникам підприємств  .

           Складено    протоколів  про адмінпорушення -  6 та  винесено постанови про накладення адміністративного штрафу  на 6  громадян .

           Розробляли  проекти  рішень  до чергових  та позачергових сесій сільської  ради  ОТГ / всього  підготовлено 172  проекти рішень  сесій / ,одним із основних питань , яке розглянуто та прийнято відповідне рішення це питання встановлення податків на 2019 рік .Копію рішення сесії подано до ДФС в Херсонській області у відповідності до встановлених термінів.  

           Погоджено збір інформації та  матеріалів для  Архізему  та «Аграрної біржі  Херсон» для розрахунку цінової пропозиції  на розроблення генеральних планів населених пунктів громади   .       

           Підготовлено матеріали та проведено   громадські слухання проекту  Детального плану території в с.Орлове  /будівництво  фотоелектричної  (сонячної) станції.

 Розпочато   роботу , та проведено  1 лютого зустріч землекористувачів усіх форм власності з питання інвентаризації та оподаткування нерухомого майна на території  ради .

          Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від  31.01.2018 року № 60- р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об ҆ єднаних територіальних громад»  в березні місяці прийнято рішення сесії ОТГ  «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність». Підписано акти приймання - передачі   земельних ділянок сільськогосподарського  призначення із державної у комунальну власність від 24.09.2018 року та 10.12.2018 року  та прийнято у комунальну власність землі загальною площею 3071,3815 га 42,0837 га.

В жовтні  проведено зустріч землекористувачів всіх форм власності  де було ознайомлено присутніх із змінами земельного законодавства  в зв ҆язку з введенням в дію з 1 січня 2019 року Закону України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання  колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування  у масивах земель  сільськогосподарського призначення , запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» , яким значно розширено  повноваження

громад  в частині здійснення контролю за використанням земель сільськогосподарського  призначення / невитребувані паї , польові дороги  , лісосмуги/ .

 

Зав. сектору земельних відносин

та охорони навколишнього середовища                              Михайлишина О.І.

Звіт сектору земельних відносин та охорони навколишнього середовища Кочубеївської сільської ради ОТГ про роботу за 2018 рік