Звіт по Орлівському старостинському округу

Опубликовано 23.01.2019

Робота  спеціаліста по зв'язках з громадськістю Орлівського старостинського округу була побудована і проводилась відповідно   Конституції  та законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом  Кочубеївської об’єднаної територіальної громади, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з  Кочубеївською об’єднаною громадою за період серпень місяць 2018року по  грудень 2018 року.

- Брала участь у засіданнях виконавчого комітету сільської ради ОТГ. Виконувала доручення виконавчого комітету,  сільського голови, інформуючи  їх про виконання доручень.

- Здійснювала  прийом громадян та проводила збори членів громади Орлівського старостинського округу, допомагала  у оформленні документів цих зборів, вносила  пропозиції до порядку денного зборів. Організовувала  виконання рішень зборів членів громади села та здійснювала  моніторинг їх виконання.

- Здійснювала  прийом громадян  Орлівського старостинського округу. Здійснювала моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального-захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу.

- Веду облік пропозицій членів громади з питань соціально-економічного та культурного розвитку Орлівського старостинського округу, соціального, побутового та транспортного обслуговування на даний час в журналі обліку особистого прийому громадян є –234 звернень від громадян, це допомога на лікування -2, земельні  довідки-26, оформлення субсидій та пільг– 200, видано довідки про наявність бджіл–3, усім громадянам , які звернулись на особистий прийом надано необхідну інформацію та перелік необхідних документів, контактні телефони, адреса;

- Приймала від членів громади  Орлівського Старостинського Округу заяви, адресовані  органам та посадовим особам Кочубеївської Об'єднаної громади , передаю їх за призначенням, так протягом звітного періоду від громадян села прийнято –10 заяв, які стосувалися земельних питань , а також заяви на підвезення дров -усі заяви розглянуті.

На території  Орлівського старостинського округу організовувались суботники по благоустрою населенних  пунктів. Приведено в належний санітарний стан автобусні  зупинки, вулиці села. На кладовищах  наведенний порядок для підтримання в належному стані територію виділену для здійснення поховань. Проводиться поточний ремонт вуличного освітлення.

- Контролюю дотримання правил використання об’єктів комунальної власності територіальної громади, що розташовані на території  Орлівського старостинського округу  Кочубеївської об’єднаної територіальної громади.

- Здійснюю облік та передаю до виконавчого комітету селищної ради дані показників лічильників, встановлених у адмін приміщеннях, а також лічильників вуличного освітлення.

- Надаю практичну допомогу органам самоорганізації населення у виконанні ними своїх завдань та повноважень.

-   Не допускаю на території  Орліського старостинського округу Кочубеївської об’єднаної територіальної громади дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави.

- Дотримуюся правил службової етики встановлених законодавчими актами України, актами сільської ради.

- Виконую обов’язки визначені законодавством у сфері соціальної політики для об’єднаної територіальної громади.

Спеціаліст по зв'язках з громадськістю Орлівського

Старостинського Округу  Л.І.Боженко

Звіт по Орлівському старостинському округу