Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калитянська ОТГ

Жовтнева ОТГ

Ляшківська ОТГ

Білозірська ОТГ

Звіт по Орлівському старостинському округу

Опубликовано 23.01.2019

                   Робота  спеціаліста по зв'язках з громадськістю Орлівського старостинського округу була побудована і проводилась відповідно   Конституції  та законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом  Кочубеївської об’єднаної територіальної громади, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з  Кочубеївською об’єднаною громадою за період серпень місяць 2018року по  грудень 2018 року.

 

- Брала участь у засіданнях виконавчого комітету сільської ради ОТГ. Виконувала доручення виконавчого комітету,  сільського голови, інформуючи  їх про виконання доручень.

    - Здійснювала  прийом громадян та проводила збори членів громади Орлівського старостинського округу, допомагала  у оформленні документів цих зборів, вносила  пропозиції до порядку денного зборів. Організовувала  виконання рішень зборів членів громади села та здійснювала  моніторинг їх виконання.

- Здійснювала  прийом громадян  Орлівського старостинського округу. Здійснювала моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального-захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу.

- Веду облік пропозицій членів громади з питань соціально-економічного та культурного розвитку Орлівського старостинського округу, соціального, побутового та транспортного обслуговування на даний час в журналі обліку особистого прийому громадян є –234 звернень від громадян, це допомога на лікування -2, земельні  довідки-26, оформлення субсидій та пільг– 200, видано довідки про наявність бджіл–3, усім громадянам , які звернулись на особистий прийом надано необхідну інформацію та перелік необхідних документів, контактні телефони, адреса;

- Приймала від членів громади  Орлівського Старостинського Округу заяви, адресовані  органам та посадовим особам Кочубеївської Об'єднаної громади , передаю їх за призначенням, так протягом звітного періоду від громадян села прийнято –10 заяв, які стосувалися земельних питань , а також заяви на підвезення дров -усі заяви розглянуті.

 На території  Орлівського старостинського округу організовувались суботники по благоустрою населенних  пунктів. Приведено в належний санітарний стан автобусні  зупинки, вулиці села. На кладовищах  наведенний порядок для підтримання в належному стані територію виділену для здійснення поховань. Проводиться поточний ремонт вуличного освітлення.

- Контролюю дотримання правил використання об’єктів комунальної власності територіальної громади, що розташовані на території  Орлівського старостинського округу  Кочубеївської об’єднаної територіальної громади.

- Здійснюю облік та передаю до виконавчого комітету селищної ради дані показників лічильників, встановлених у адмін приміщеннях, а також лічильників вуличного освітлення.

- Надаю практичну допомогу органам самоорганізації населення у виконанні ними своїх завдань та повноважень.

-   Не допускаю на території  Орліського старостинського округу Кочубеївської об’єднаної територіальної громади дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави.

- Дотримуюся правил службової етики встановлених законодавчими актами України, актами сільської ради.

- Виконую обов’язки визначені законодавством у сфері соціальної політики для об’єднаної територіальної громади.

                                                                                                          Спеціаліст по зв'язках з громадськістю Орлівського

                                                                                                          Старостинського Округу  Л.І.Боженко

Звіт по Орлівському старостинському округу