Звіт керуючого справами виконавчого комітету

Опубликовано 22.01.2019

Звіт про  роботу  виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради об`єднаної територіальної громади Херсонської області

Впродовж 2018 року проведено 14 засідань виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради об'єднаної теритоіральної громади, на яких прийнято 139 рішеннь з різних питань, згідно закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Це рішення про затвердження переліку об'єктів та видів суспільно-корисних робіт для   порушників, на яких судом накладено  адміністративне стягнення  у виді громадських робіт  на 2018 та 2019 роки, надано 12 дозволів на виготовлення технічної документації на нерухоме майно, взято на облік 37 осіб громади на обслуговування, які потребують соціального обслуговування вдома, одна з яких взята на обслуговування на платній основі, заслухані звіти про виконання сільського бюджету по квартально, про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2016 - 2017 рік, про роботу секторів та відділів виконавчого комітету, затверджено оновлений склад опікунської ради та положення про неї, створено мультидисциплінарну комісію, комісію з питань захисту прав дитини, створенно робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення,  розглянуто план невідкладних заходів по попередженню та усуненню можливих надзвичайних ситуацій під час весняної повені і льодоходу на території сільської ради на 2018 рік,  про автономізацію КЗ «Кочубеївський центр первинної медичної допомоги», про запровадження медичних інформаційних систем, про відведення земельної ділянки під будівництво амбулаторії та інші.

В 2018 році до виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ОТГ надходили листи в електронному та паперовому вигляді. В журналі звернень громадян зареєстровано 46 звернень, на які надана інформація та роз`яснення. В журналі вихідної документації  743 наданої інформації для різних кореспондентів, а саме до: Мінрегіону, казначейства, ХОДА, НАІС, відділу дергеокадастру, управлінню транспорту та зв`язку, департаменту культури, Високопільській РДА, ДРАУС, Високопільському РЕС, апеляційному суду, новим технологіям, УПСЗН, програмі DOBRE, Високопільському пенсійному фонду, відділу поліції, жителям Кочубеївської ОТГ та інше. Видано 1295 довідок а саме: довідки про склад сім`ї, про користування земельною ділянкою, щодо зайнятості громадянина, виписку з погосподарської книги, про утримання дітей, з місця реєстрації, про фактичне місце проживання, з місця проживання до дня смерті,  про наявність пічного опалення, характеристики. Видано 186 розпоряджень сільського голови з основної діяльності та 143 розпорядження сільського голови по особовому складу.

При виконавчому комітеті сільської ради працює адміністративна комісія. Завдання цієї комісії – розгляд справ про адміністративні правопорушення, виховання громадян у дусі неухильного дотримання законів України, чесного ставлення до дотримання громадських обов’язків, поваги до прав, честі і гідності громадян, а також запобігання виникнення нових правопорушень.

У 2018 році у встановлені законодавством терміни, подала декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї за 2017 рік.

Протягом 2018 року брала участь у різноманітних навчаннях, семінарах, конференціях, форумах, нарадах, колегіях.

Здійснювала прийом громадян, працювала над кадровою роботою виконавчого комітету. Подавала звіти до податкової інспекції. Організовувала проведення голосування по партисипативному бюджету (бюджету участі) на території громади. Працює в системі АСКОД. Розроблення графіку відпусток на 2018 рік. Підготовлено 12 табелів обліку робочого часу по управлінні, по благоустрою. Подання звітів до податкової служби про прийняття нових працівників. Внесення послуг до програми «Універсам послуг».  Розроблення інформаційних та технологічних карток по видачі довідок. Проведені разом із сектором праці та надання соціальних послуг населенню акти обстеження по неблагополучним, малозабезпечених сім`ях по території Кочубеївської сільської ради ОТГ. Брала участь у засіданнях адміністративної комісії, опікунської ради, координаційної ради. Проведено опитування жителів громади та збір підписів на придбання автобуса. Збір підписів на виготовлення  табличок на будинки від фонду Ігоря Колихаєва. Введення відомостей на списання палива, канцелярії, матеріалів та маршрутів автомобіля і трактора.

Керуючий справами виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради

об`єднаної територіальної громади Херсонської області Зелінська Л.В.

Звіт керуючого справами виконавчого комітету