Зустріч з жителями с.Наталине та с.Новобратське

Опубликовано 07.05.2019

Постійно згідно графіку  у Кочубеївській об`єднаній територіальній громаді  відбуваються сходки громадян. Як правило, на них приїздять керівники організацій, установ ОТГ, керівники органів місцевого самоврядування. Тут громадяни вирішують чимало спірних справ, одержують необхідні консультації. Нещодавно схід громадян відбувся у селі Наталине та селі Новобратське. Тут живуть люди, які дуже вболівають за свої села.
На останній сходці 03 травня, обговорювалися важливі питання а саме: про роботу сільського ФАПу, про маршрут шкільного автобусу, про завезення піску на кладовище, про пільгове харчування дітей у навчальних закладах, про облаштування автобусної зупинки, про виділення земельних ділянок на території ОТГ та найважливіше питання було обрання спеціаліста по зв`язках з громадськістю сіл Наталине, Новобратське.

По всім питанням громадяни отримали кваліфіковані відповіді від сільського голови Кочубеївської ОТГ Дударь Івана Івановича, заступника сільського голови Щербань Наталії Петрівни, головного лікаря КНП «Кочубеївський ЦПМД» Величко Віри Володимирівни, начальника відділу освіти Кислої Тетяни Володимирівни, завідувача сектором праці та надання соціальних послуг населенню Абрамчук Наталії Леонідівни.

Керуючий справами виконкому
Л.В.Зелінська