Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович

ЗверненняЗверненняЗвернення

Утворення адміністративно-територіальної одиниці:

Кочубеївська сільська територіальна громада

Зустріч в будинку культури дітей війни

Опубликовано 28.10.2019

Після урочистої частини біля Меморіалу загиблим у Кочубеївському БК відбулася зустріч дітей війни. В ході зустрічі лунали щирі побажання дітям війни міцного здоров’я, щирої підтримки від оточуючих, довголіття та сонячних мирних ранків. Все далі в історію відходять спомини про жорстокі події тієї війни. Те покоління її дітей уже давно виховало не одну достойну зміну, ставши їй прикладом самовідданої праці і патріотизму. Люди, які зібралися в будинку культури - це дійсно визначне покоління - унікальне у своїй мужності, відвазі і любові до Батьківщини. 

Тут згадували ті далекі події, лунали воєнні пісні. Кесіль Сергій Васильович розповів учасникам зібрання про свого дідуся –Кесіль Х.М, який загинув та похований в с.Кочубеївка. Ми вдячні тим, хто боровся на полі бою, і тим, хто самовіддано трудився в тилу, допомагаючи відстояти незалежність нашої Батьківщини та врятувати світ від фашизму.
Низький уклін безстрашним воїнам, нашим захисникам і визволителям. Низький уклін жінкам, матерям, донькам, сестрам і дружинам, які викладалися на всі сто для фронту, для перемоги. Низький уклін дітям війни, які підняли з руїн нашу Україну і дали нам майбутнє.

                                                                                    ЦНАП

Зустріч в будинку культури дітей війни