Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калитянська ОТГ

Жовтнева ОТГ

Ляшківська ОТГ

Білозірська ОТГ

Знай. Поважай.Дотримуйсь

Опубликовано 10.12.2018

 10 грудня 1948 року прийнято Загальну декларацію прав людини, в якій визнано права людини “на життя, свободу та недоторканість особи для всіх без винятків. В документі йдеться про загальні, універсальні права людини, що притаманні кожній людській особистості та враховують принципи рівноправ’я і свободи.

Цей документ відіграв і продовжує відігравати визначальну роль у формуванні концепції «ґендерної рівності», оскільки доводив рівність усіх людей незалежно від раси, статі, релігії тощо. Біля першоджерел  створення документу стояла видатна жінка – Елеонора Рузвельт, яка була представницею США в ООН та очолювала Комісію з прав людини. І яка добилася того, щоб замість загальноприйнятого на той час визначення людини – man - чоловік - було використано human та human beings – людина.

У  французькій  Декларації прав людини та громадянина від 26 серпня 1789 року проголошувалося, що «всі люді народжуються вільними та рівними у своїх правах», але то малося  на увазі лише чоловіків – homme. Півтора сторіччя боротьби за права жінок, зусилля жіночого руху, окремих видатних особистостей не пройшли марно!

Лише у 1993 році на Віденській конференції ООН з прав людини 171 державою-учасницею  визнано , що «права жінок є невід’ємною складовою і неподільною частиною загальних прав людини. Повна і рівна участь жінок у політичному, громадському, економічному, суспільному і культурному житті на національному, регіональному і міжнародному рівнях, а також ліквідація всіх форм дискримінації за ознакою статі є першочерговими цілями міжнародного співтовариства» (Віденська декларація і програма дій).

                                                                                         Центр надання адміністративних послуг

Знай. Поважай.Дотримуйсь