Засідання Робочої групи з підготовки та впровадження Плану удосконалення послуги в рамках Програми DOBRE

Опубликовано 03.04.2019

02 квітня  2019  в сільській раді Кочубеївської об’єднаної територіальної громади згідно графіка проведено засідання  Робочої групи  з підготовки та впровадження Плану удосконалення послуги  в рамках  програми ДОБРЕ – культура і спорт.  На засіданні була присутні  Велегура Євгенія  - консультант  Кочубеївської ОТГ  від програми ДОБРЕ у компоненті  Удосконалення послуг.

У ході роботи було проаналізовано проекти з покращення культурних послуг, які разом складають стратегію  дій з метою забезпечення   культурного розвитку та заняття спортом мешканців громади та створення здорового життєвого середовища для  жителів населених пунктів, підпорядкованих Кочубеївській об’єднаній територіальній громаді.

В першу чергу члени Робочої групи прийшли до висновку, що необхідно провести  роботу щодо вдосконалення послуг по культурі та спорту. Зазначені  заходи забезпечили б  в короткий термін якість покращення даної  послуги.

Начальник ЦНАП Н.В.Дударь