Засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Опубликовано 02.08.2019

Для узгодження діяльності суб'єктів соціальної роботи  виконавчим комітетом Кочубеївської сільської ради ОТГ створено консультативно-дорадчий орган - Комісія з питань захисту прав дитини, підготовку документів на розгляд  якої, а також пропозиції, подання, проекти рішень, відповіді з питань, пов’язаних із захистом прав та інтересів дітей, забезпечує служба у справах дітей виконкому сільської ради ОТГ.

В 2019 році проведено 8 засідань комісії з питань захисту прав дітей,  на яких було розглянуто та вирішено 35 питань,  зокрема: по врегулюванню сімейних відносин між батьками (про позбавлення батьківських прав; про визначення місця проживання дитини; про участь у вихованні дитини тощо);  щодо неналежного виконання батьківських обов’язків, взяття на облік СЖО та під соціальний супровід; про порушення прав дітей; 11 - про затвердження та внесення змін до індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах  та інші.

За підсумками прийнятих рішень Службою організовувалася робота щодо  забезпечення потреб дитини із залученням відповідних спеціалістів, подальша робота з батьками дітей  та  готувалися документи  до суду.

Начальник Служби у справах дітей Т.А.Стасюк

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини