Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович

ЗверненняЗверненняЗвернення

Утворення адміністративно-територіальної одиниці:

Кочубеївська сільська територіальна громада

За незаконну порубку дерев - штраф, арешт і навіть ув'язнення!

Опубликовано 15.11.2019

Шановні жителі Кочубеївської громади.
За незаконну порубку дерев - штраф, арешт і навіть ув’язнення!
Одне з актуальних питань, яке постає для жителів населених пунктів в осінньо-зимовий періоду - це опалення власних домівок. Для багатьох наших мешканців одним з варіантів вирішенням цього питання є придбання дров.

Більшість населення купує дрова. Але є громадяни, які обирають незаконний шлях забезпечення дровами. Вони завдають величезної шкоди громаді самовільно пиляючи дерева на дрова.
Такий спосіб заготівлі дров є злочинним. Адже, за незаконну порубку дерев стаття 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає адміністративне стягнення. Крім того, порушник відшкодовує нанесені ним збитки. Варто додати, що в окремих випадках за самовільну вирубку передбачена кримінальна відповідальність, якщо завдана шкода має істотні розміри. Це визначається індивідуально в кожному випадку, які встановлюються в ході проведення слідства.
Бережіть дерева, що ростуть у лісосмугах наших населених пунктів, адже вони захищають наші домівки від вітру та від переметів поля й шляхи. Бережіть природу і дотримуйтеся букви Закону!

За незаконну порубку дерев - штраф, арешт і навіть ув'язнення!