Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович

ЗверненняЗверненняЗвернення

Утворення адміністративно-територіальної одиниці:

Кочубеївська сільська територіальна громада

З ЮВІЛЕЄМ ТЕБЕ ГРОМАДО!

Опубликовано 23.07.2020

Від щирого серця та з великим задоволенням вітаю вас з нагоди святкування світлого родинного свята – ДНЯ ГРОМАДИ!    

Сьогодні у нашому житті, особливий день,  маленький ювілей – 5 років нашій Кочубеївській громаді! 

 Це ювілей єднання - єднання минулого, сьогодення та майбутнього! Єднання 14 населених пунктів в єдину родину - Кочубеївську об’єднану територіальну громаду!  Саме в такі моменти у нас пробуджується в своїх серцях любов і гордість за свої маленькі села, ми сповнюємося відчуттям єдиної родини. Історія кожного села є часточкою історії громади!

Історію творять добрі, щирі, працьовиті люди. Саме жителі громади є найбільшим багатством - працьовиті, співучі, мужні й терплячі, цього дня вам віддають шану й любов, вам присвячують теплі і щирі слова, чудові пісні і вітання.

Шановні жителі громади, я вірю, що наше бажання змінити своє життя на краще, готовність працювати, а головне – небайдужість зроблять процвітаючими населені пункти Кочубеївської об’єднаної територіальної громади.

Кожна людина найбільше любить той край, де народилась і живе. Кожен пишається своєю рідною землею, завжди хоче сказати про неї найкраще! Тож нехай в цей світлий день наші душі наповняться любов’ю, щирістю і всепрощенням!  Бажаю всього найкращого на світі. Здоров’я, миру й доброти, а серцю тільки теплоти! Нехай усім нам радісно живеться, а вдома лиш добро ведеться. Хай щастя вікує у нашому домі, радість хай буде завжди. Здоров’я міцного і щедрої долі, хай Бог посилає усім на віки!

                                                            Сільський голова Іван Дударь

З ЮВІЛЕЄМ ТЕБЕ ГРОМАДО!