З святом рідне село Орлове

Опубликовано 22.10.2018

20 жовтня  в селі Орлове Кочубеївської об’єднаної територіальної громади Херсонської області відсвяткували День села. В центрі надзвичайно людно.На народні гуляння зібралася жителі села, гості, – від малого до великого.

Привітали громаду та його жителів голова Кочубеївської сільської ради об’єднаної територіальної громади Іван Дударь, який побажав жителям миру та злагоди, а кожній родині — щастя, достатку, радості, добробуту, миру в країні та миру в душах, нехай здійснюються мрії та втілюються всі бажання.

Згадали гості та жителі свята односельчан, які боронили та боронять Батьківщину на Сході України. Ведучі свята від усього серця вітали теплими словами односельчан.

Сільські аматори сцени організували святковий концерт. Радували своїм співом  колектив «Орлівчанка», колектив «Червоні маки» та інші.

Під час свята до уваги гостей була було презентовано кулінарні шедеври місцевих господинь. Усі бажаючі мали змогу покуштувати смачні страви.

Головні розваги цього дня чекали на наймолодших гостей свята.. Переможців частували цукерками та подарунками.

Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня рідного  села Орлове.

Центр надання адміністративних послуг Н.В.Дударь

З святом рідне село Орлове