ЗверненняЗверненняЗвернення

Кочубеївська сільська територіальна громада

З наступаючим святом - Днем працівника соціальної сфери

Опубликовано 29.10.2020

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. В Кочубеївській громаді соціальні послуги по догляду вдома надають п’ятеро соціальних робітників: Антоновська Олена Іванівна, Осадча Наталя Вікторівна, Поєва Людмила Дмитрівна, Костюк Галина Олександрівна та Красовська Світлана Миколаївна. Вони покликані допомагати, нести в світ милосердя. Вони дарують людям надію на краще, вчасно подаючи  руку допомоги тим, хто цього потребує. Для них слова Івана Франка — «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим», стали сенсом життя.

Прийміть вітання, шановні працівники соціальної сфери, з професійним святом. Сьогодні всі теплі слова і побажання для Вас. Ви цього заслуговуєте, бо, зазвичай, звикли самі дарувати тепло іншим, підтримувати словом, порадою. Лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готові прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну професію.

Важко навіть уявити - скільки Вами зроблено добрих справ за роки праці, скільки одиноких сердець знайшло прихисток, тепло і увагу завдяки вашій небайдужості і турботі.

Міцного Вам здоров’я, терпіння і мудрості, домашнього затишку і тепла, достатку та добробуту. Спасибі за розуміння, за самовіддану працю. Зі святом!

Завідувач сектору праці та надання соціальних послуг населенню Наталія Абрамчук

З наступаючим святом - Днем працівника соціальної сфери