З Днем працівників сільського господарства

Опубликовано 17.11.2019

З давніх-давен восени, в третю неділю листопада, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, ми відзначаємо свято – День працівників сільського господарства. Без перебільшення – для нас це всенародне свято, оскільки ми всі живемо в сільській місцевості. Від повсякденної хліборобської праці залежить здоров’я нації, добробут нинішнього та майбутніх поколінь.

Ми вшановуємо тих, чиї невтомні руки зрощують золоті ниви та безкраї сади. Вшановуємо тих, чиї натруджені руки пахнуть хлібом і яблуками. Вшановуємо тих, для кого осінь – не просто красива пора року, а щедра на урожай красуня, своєрідний підсумок зробленого за рік.
Тож хочеться привітати усіх працівників сільського господарства Заградівського старостинського округу з професійним святом. Подякувати всім підприємцям, фермерам, одноосібникам, не байдужим землякам, які в будь-яку хвилину готові прийти на допомогу для процвітання Заградівки. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку. Нехай нива щедро колоситься, розкішно квітне, міцніє, а трудові успіхи примножуються!
Спеціаліст зі зв'язків з громадськістю Д.В.Сковородко.

З Днем працівників сільського господарства