Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калитянська ОТГ

Жовтнева ОТГ

Ляшківська ОТГ

Білозірська ОТГ

З Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Опубликовано 09.11.2018

    Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва - всі, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята! Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у житті нашої Кочубеївської об'єднаної територіальної громади.

Це свято – винагорода за вашу повсякденну працю, віддане служіння мистецтву. Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич Кочубеївської об'єднаної територіальної громади, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідний край, рідну Україну! Культура робить людину багатогранною особистістю; незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Саме завдяки вашій праці невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси. Тож ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя. 

Бажаю вам творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати та дивувати людей оригінальними ідеями на ниві культури. А у вашому особистому житті нехай розквітає щастя, панує родинний затишок та благополуччя.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

                                                                                                          Сільський голова Іван Дударь

З Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва