З Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Опубликовано 08.11.2019

Культура - простір, в якому проходить все життя людини від народження до смерті" М.В.Попович. І це дійсно так, адже ви-працівники культури та аматори народного мистецтва, даруєте радість душі,наповнюєте високими і світлими почуттями людські душі, вчите розуміти прекрасне, рідну пісню і танець рідного народу, організовуєте та створюєте жителям громади свято...
ВІТАЄМО ВСІХ ВАС З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ - ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

Висловлюємо глибоку подяку всім працівникам культури та аматорам народного мистецтва за самовіддану, подвижницьку працю.
Творчих вам здобутків, миру, любові і злагоди, натхнення, та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю.

З Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва