Воркшоп на тему: "Медіа у громадах: стандарти журналістики та навички роботи з інформацією"

Опубликовано 22.10.2018

З 18 по 20 жовтня в м. Києві за організації Українського кризового медіа-центру у рамках програми DOBRE відбувся триденний  воркшоп для медіа у громадах! Учасники мали змогу підвищити свій професійний рівень та отримати знання про мову ворожнечі поміж рядків,  удосконалювати навички у роботі із соцмережами та  опанувати  мистецтво медіа для того, аби якісно інформувати мешканців про усі виклики та зміни у об’єднаних громадах.

Серед учасників були і представники від Кочубеївської об’єднаної територіальної громади Надія Дударь та Тетяна Кисла.

Центр надання адміністративних послуг Н.В.Дударь