Виїзний захід працівників Високопільської районної філії ХОЦЗ

Опубликовано 12.02.2019

12 лютого 2019 року в Громадській приймальні Центру надання адміністративних послуг с. Кочубеївка  проведено виїзний захід працівників Високопільської районної філії ХОЦЗ.

Учасників заходу проінформовано про широкий спектр соціальних послуг як для незайнятого населення так і роботодавців, що надаються державною службою зайнятості, інновації в роботі: створення відео-резюме шукачів роботи, відео-вакансій, створення електронних сервісів, які на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій.

Також ознайомлено з сервісом профорієнтаційної платформи. До уваги жителів громади презентовано Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСУ та переліком професії, за якими можна навчатися задля підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Під час зустрічі мова йшла про шляхи підвищення рівня зайнятості населення громади, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, заходи щодо сприяння служби зайнятості у працевлаштуванні та організації підприємницької діяльності жителів ОТГ, важливість легального оформлення роботодавцями найманих працівників, спектр послуг служби зайнятості.

У заході взяли участь сільський голова Іван Дударь, заступник сільського голови Наталія Щербань, завідувач економічного розвитку та залучення інвестицій Лілія Реверук.  заступник директора Високопільської районної філії ХОЦЗ – начальник відділу надання соціальних послуг Світлана Гущіна, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Тетяна Колеснік.

Начальник Центру надання адміністративних послуг Надія Дударь

Виїзний захід працівників Високопільської районної філії ХОЦЗ