Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калитянська ОТГ

Жовтнева ОТГ

Ляшківська ОТГ

Білозірська ОТГ

Вітання воїнів - афганців та учасників бойових дій

Опубликовано 15.02.2019

             З кожним роком все далі історія відділяє нас від тих вогняних років. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі. Літопис афганської війни містить безліч героїчних вчинків, які не применшують честь та гідність воїнів, які самовіддано боролися в горах та пустелях, в повітрі, в наступі та обороні, при врятуванні бойових товаришів та мирних жителів країни.

    Священною є пам'ять про мужність при виконанні інтернаціонального обо'язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя.  З нагоди 30-ї річниці з дня виведення радянських військ з республіки Афганістану, в Кочубеївській філії 12 лютого відбувся захід, на який запросили воїнів-афганців та учасників бойових дій. Запрошених вітали представники благодійного фонду Ігоря Колихаєва Ігор Урбанський та Валерій Чиж, сільський голова Іван Дударь. Учні  філії  приготували тематичний концерт.
        Низький уклін вам, миротворці. Бажаємо в цей день вам та вашим близьким міцного здоров’я, благополуччя та довгих років життя в ім’я процвітання нашої Батьківщини.
                  Хай затишок, добро і шана оточують вас скрізь!

                                                                                                                               Заступник сільського голови Щербань Н.П.

Вітання воїнів - афганців та учасників бойових дій