Вітаємо з Днем працівників соціальної сфери

Опубликовано 04.11.2018

Шановні працівники соціальної сфери!

На наші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, турбота про дітей та молодь.  Виконання цієї місії неможливе без доброти, такту, а часом і самозречення.  Ми не всесильні, але з нами легше. Наша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави.

До спеціалістів установ соціальної сфери висуваються дуже високі вимоги. І в чому б не полягала  робота, основна мета   – дієва допомога людям.

А головна риса характеру кожного з нас  – людяність. Усі ми небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує нашої допомоги.   Саме завдяки нашій праці і самовіддачі  громадяни вирішують  різні  життєві  проблеми.
   Зичимо Вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

Сектор праці та надання соціальних послуг

населенню Кочубеївської сільської ради ОТГ  Н.Л.Абрамчук

Вітаємо з Днем працівників соціальної сфери