Вибори спеціаліста по зв'язках з громадськістю с.Наталине та с.Новобратське

Опубликовано 14.05.2019

Сьогодні в селах Наталине та Новобратське відбулися вибори спеціаліста по зв'язках з громадськістю. На посаду претендувало два кандидати - Таборов А.О та Могильний В.В. За результатами голосування перемогу здобув Могильний В.В. Проголосувало чоловік 125 ч. Таборов А.О - 47, Могильний В.В - 76, недійсні 2 бюлетені. Спеціаліст по зв'язках з громадськістю (староста) - це лідер, якому громада села виказала підтримку. Спеціаліст по зв'язках з громадськістю - посадова особа місцевого самоврядування, представляє інтереси всіх жителів сіл Наталине та Новобратське, щоб були належним чином представлені і задоволенні соціальні, побутові та інші потреби мешканців. Щоб проблеми місцевого значення вирішувалися швидко, відкрито, зрозуміло... Тож, вітаємо Могильного Вячеслава Вячеславовича з отриманням довіри жителів сіл Наталине та Новобратське. Бажаємо хай справджуються надії, досягаються цілі. Божих благословінь...

Вибори спеціаліста по зв'язках з громадськістю с.Наталине та с.Новобратське