Урочистий мітинг до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників

Опубликовано 28.10.2019

Сьогодні Кочубеївська громада вшанувала 75 річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників. Біля Меморіалу загиблим за визволення рідного села відбувся урочистий мітинг. Світлу пам'ять воїнів учасники заходу вшанували хвилиною мовчання. На знак шани та вдячності тим, кому немає забуття, земляки поклали живі квіти.

Ми з вами радіємо сонечко, радіємо життю! Ми ніколи не забуваємо про синів і дочок Вітчизни, яким не довелося дожити до світлого, чистого такого бажаного дня, коли закінчилася війна. Свою Перемогу великі, славетні люди України, твої діти Україно - вигризли, вибороли, відстояли, хоча й ціна їй - мільйони життів. Вшануймо разом пам'ять воїнів, які загинули в боях за звільнення України, і мирних жителів, які постраждали від дій нацистів. Україна завжди пам'ятатиме тих, хто ціною свого життя захищав і визволялав її!...

Урочистий мітинг до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників