Свято працівників культури та майстрів народного мистецтва

Опубликовано 08.11.2018

В Кочубеївській об'єднаній територіальній громаді відбулося свято присвячене Дню працівників культури та аматорам народного мистецтва.  "
У вашому житті все навпаки – Якщо уся громада щось святкує - культпрацівник тоді працює. "
В залі Кочубеївського будинку культури зібралися керівники закладів культури, аматори сцени, ті хто за покликом серця присвячує своє дозвілля мистецтву, намагає реалізувати себе як особистість через творчість.

Адже, аматорські об'єднання   вносять вагомий внесок у відродження національної культури , зберігають і передають від покоління до покоління історичну пам’ять народу працівники клубів, музеїв, бібліотек. З професійним святом - Днем працівників культури привітав сільський голова Іван Дударь - "Завдяки Вам – справжнім подвижникам своєї справи, культура Кочубеївської об'єднаної територіальної громади, як галузь, попри всі труднощі та негаразди, розвивається, збагачується новими іменами та цікавими формами роботи." Побажав всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени  здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя.

Щедрих Вам творчих ужинків, натхнення, та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю.

Ваша професія - особлива, адже ви покликані дарувати радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне.
Завдячуючи вам ми вчимося любити рідний край, рідну пісню і танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями.

Центр надання адміністративних послуг Н.В.Дударь

Свято працівників культури та майстрів народного мистецтва