Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калитянська ОТГ

Жовтнева ОТГ

Ляшківська ОТГ

Білозірська ОТГ

Соціальні програми Кочубеївської ОТГ

Опубликовано 05.12.2018

    Пріоритетним у роботі Кочубеївської об’єднаної територіальної громади є соціальний напрямок. На початку 2018 року було прийнято ряд Програм, що передбачають грошову адресну допомогу мешканцям нашої громади. Серед таких Програма “Одноразової соціальної допомоги учасникам АТО та особам, які потрапили в складні життєві обставини, а саме: онкохворим, тяжкохворим, дітям-сиротам, дітям-інвалідам, потерпілим від пожеж і стихійного лиха”. 

Протягом року було виплачено 12 тисяч гривень учасникам АТО, 115 тисяч гривень – тяжкохворим та онкохворим, 15 тисяч – погорільцям.

     5 тисяч гривень протягом року виплачено по Програмі “Підтримки молоді та молодих сімей на селі”.

     Успішно впроваджується в життя Програма “Одноразової соціальної допомоги довгожителям”. Так, дякуючи цій програмі, восьмеро “рекордсменів” (від 90 років) отримали  27 тисяч гривень і серед них одна сторічна бабуся( в сумі 10  тис.грн.).

      Для того, щоб у громаді був свій юрист, впроваджено Програму “Розвитку людського капіталу”, згідно якої на 5 років навчання в юридичному ВУЗі для випускниці Орлівської ЗОШ виділяється 100 тисяч гривень.

      То ж і надалі у громаді, в межах можливого, плануємо підтримувати найбільш вразливі верстви населення.

 

                   Завідувач сектору праці та надання соціальних послуг населенню Абрамчук Н.Л.

Соціальні програми Кочубеївської ОТГ