ЗверненняЗверненняЗвернення

Утворення адміністративно-територіальної одиниці:

Кочубеївська сільська територіальна громада

Опубликовано 11.02.2019

Перевірте інформацію про Ваше включення на сторінці сервісів Державного реєстру виборців!

В розділі "Перевірка включення" Ви зможете перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців.

В розділі "Пошук дільниці" Ви можете здійснити пошук виборчої дільниці за адресою або на мапі.

В розділі "Мої вибори" Ви побачите усі виборчі кампанії, у яких можете взяти участь.

В розділі "Відкриті дані" надані набори даних у формі відкритих даних в структурованому форматі XML.

Для отримання більш детального опису кожного сервісу або екрану натискайте посилання "Допомога" у правому верхньому кутку.

Якщо у Вас виникли запитання чи побажання стосовно роботи сервісів, Ви маєте можливість повідомити Службу розпорядника Державного реєстру виборців  в розділі "Зворотній зв’язок".

Центр надання адміністративних послуг