Шановні жителі Кочубеївської об'єднаної територіальної громади

Опубликовано 07.12.2018

Вітаю з Днем місцевого самоврядування. Сьогодні у кожного з  нас є можливість і право реалізовувати свої плани та ідеї в життя. Робити нашу громаду такою, якою її хоче бачити кожен із нас – гарною, зручною і комфортною для життя. Я завжди підтримаю  ваші ідеї й ініціативи, завжди  готовий до конструктивної роботи.

Місцеве самоврядування – це обов’язок кожного жителя громади  на власному прикладі показувати, як наводити лад не лише у власному домі, а й на своїй вулиці, в об’єднаній громаді загалом. Тож будемо відповідальними перед самими  собою та перед усіма мешканцями  Кочубеївської об’єднаної територіальної громади.

Щиро бажаю вcім нам міцного здоров’я, миру, злагоди, наснаги, витримки та оптимізму, щоб результати нашої роботи на благо громади, Херсонщини, України  були очевидними! Нехай у наших родинах завжди панують мир і злагода!

Сільський голова Іван Дударь

Шановні жителі Кочубеївської об'єднаної територіальної громади