Шановні жителі Кочубеївської об'єднаної територіальної громади!

Опубликовано 14.10.2018

Прийміть щирі вітання зі святом – Днем захисника України, Днем Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва! Це свято уособлює мужність та героїзм захисників рідної землі впродовж багатовікової української історії.

У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважається заступницею і покровителькою нашого народу, ми, українці, відзначаємо: День українського козацтва та День захисника України. Це знаменно, оскільки символізує зв’язок поколінь та давню історичну традицію.

Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передаються нам від від покоління до покоління.

Бажаю усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності, міцного здоров'я, добра, щастя. Миру нам- миру в державі, миру в наших душах.

З повагою сільський голова І.І.Дударь

Шановні жителі Кочубеївської об'єднаної територіальної громади!