Шановні жителі громади, керівники установ та організацій, землекористувачі усіх форм власності!

Опубликовано 22.10.2018

Спеціалісти сектору  земельних відносин  та охорони навколишнього середовища  ,виконавчий комітет Кочубеївської сільської ради ОТГ, адміністративна комісія при виконавчому комітеті  неодноразово   зверталися до Вас з питання  благоустрою, забезпечення чистоти та порядку, впорядкування закріплених за Вами  територій  .  Зараз ми хочемо  вже вкотре  нагадати  Вам,  що   самовільне випалювання рослинності або її залишків  це  адміністративне   правопорушення, за яке Законом передбачена  адміністративна  відповідальність .

Стаття  77-1 Закону   України про адміністративне правопорушення  трактує  так : -  «Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

То ж сьогодні , прибираючи   своє  подвір'я , свій сад  чи закріплену за  Вами  територію пам'ятайте про   категоричну заборону спалювати листя , тому , що своїми діями Ви приносите шкоду не лише навколишньому середовищу  нашої  землі , але і шкодите здоров'ю своїм сусідам , друзям  та хворим людям.

Завідувач сектору земельних відносин

та охорони навколишнього середовища Михайлишина О.І.