Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калитянська ОТГ

Жовтнева ОТГ

Ляшківська ОТГ

Білозірська ОТГ

Шановні землекористувачі, власники паїв!

Опубликовано 11.04.2019

       

Відповідно до інформації  Бериславського  управління  Головного управління ДФС у Херсонській області , Автономній республіці Крим та м. Севастополі  нагадуємо ,що кампанія  декларування минулорічних доходів громадян триває до 2 травня 2019 року. Декларації про майновий стан і доходи громадяни повинні подавати до податкових інспекцій за місцем своєї податкової   адреси.

       

 Якщо розмір земельної ділянки  наданої для ведення особистого селянського господарства та/або  земельної частки (паю) , виділені на місцевості, що перевищує 2 гектари, дохід від сільськогосподарської продукції підлягаю оподаткуванню  на загальних підставах  (пп.165.1.24 п.  165.1 ст.165 Податкового кодексу України).

Тобто платнику податків необхідно визначити свої податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб та військового збору та подати декларацію .

       Ставка податку на доходи фізичних осіб становить 18  - відсотків , військового збору – 1,5 відсотка. Відповідно до п.179.7 ст.179  Податкового кодексу України фізична особа зобов'язана самостійно до 1 серпня поточного року   сплатити суму податкового  зобов'язання  ,зазначену в поданій нею податковій декларації.

 

Завідувач сектору земельних відносин 

та охорони навколишнього середовища                               О.І.Михайлишина

Шановні землекористувачі, власники паїв!