Шановні працівники соціальної сфери!

Опубликовано 01.11.2019

Вітаю з професійним святом - Днем працівника соціальної сфери !
На ваших плечах величезна відповідальна робота – соціальна підтримка жителів Кочубеївської громади. Вітаю всіх тих, хто реалізовує державну політику в соціальній сфері: сектор праці та надання соціальних послуг населенню: Абрамчук Н., Поєва Л., Антоновська О., Красовська С., Осадча О.В., Куряча Є., ФСР- Сидорчук О., спеціалістів по зв'язках з громадськістю населених пунктів Боженко Л., Таборов А., Сковородко Д., Форгель Л., Катеринюк П., начальника Служби у справах дітей Стасюк Т., співробітників Пенсійного фонду, Міністерства праці та соціальної політики, Служби зайнятості, Фонду соціального страхування, фахівців установ і організацій, що належать до даного напрямку діяльності.

Особливо хочеться подякувати волонтеру громади, яка завжди приходить на допомогу нашим працівникам Гайсан В.. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто допомогає і підтримає кожного -людей похилого віку та інвалідів, хворих, багатодітних і малозабезпечених. Лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію, бо тут Ви цілком віддає себе турботі про інших.

Низький вам уклін за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей. Нехай заслужена повага від людей надає вам сили, нехай все намічене виконується.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, гарного настрою, щастя та благополуччя.
З повагою, сільський голова Іван Дударь

Шановні працівники соціальної сфери!