Шановні мешканці Кочубеївської сільської ради ОТГ

Опубликовано 25.10.2019

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Кочубеївська  сільська рада ОТГ  повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «Генеральний план сіл  Кочубеївка, Микільське, Світлівка, Заградівка, Орлове, Наталине, Новобратське, Нова Шестірня, Рівнопілля ,Пригір ҆я, Розівка, Кам'янка, Свободне, Краснівка Кочубеївської сільськоїради ОТГ, Високопільського району Херсонської області».

Замовник містобудівної документації  -  Кочубеївська  сільська рада ОТГ  .

Розробник містобудівної документаціїТОВ «Архізем», юридична адреса: м. Одеса, вул. Грецька ,44, офіс 44.

Підстава для розроблення: рішення сесії  Кочубеївської сільської ради ОТГ № 593   від  19 жовтня  2018 року.

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: с. Кочубеївка, вул. Менонітська ,80  (адмінбудинок  сільської ради) в період з 25 жовтня 2019 року по 28 листопада  2019 року.

Громадські слухання відбудуться 28 листопада  2019 року о 14 год. 00 хв. за адресою: с. Кочубеївка, вул. Менонітська ,80  в приміщенні Кочубеївської  сільської ради ОТГ ( зал засідань) .

Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі (згідно п. 7 Постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні») до Кочубеївської сільської ради ОТГ.

Виконком Кочубеївської сільської ради

Шановні мешканці Кочубеївської сільської ради ОТГ