Семінар "Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ"

Опубликовано 22.05.2019

У м.Дніпро за ініціативи Міністерства соціальної політики України 20-22 травня відбувся семінар "Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ".Прийняли участь 40 пілотних ОТГ, що беруть участь у Проекті " Модернізація системи соціальної підтримки населення України"
Від Кочубеївської ОТГ прийняли участь сільський голова Іван Дударь, начальник ЦНАП Надія Дударь, завідувач сектору соціальних послуг Наталія Абрамчук.

Учасники мали змогу ознайомитися з інтегрованою моделю соціальної підтримки населення громади, отримати відповіді на актуальні питання адміністрування соціального захисту, опрацювати модель соціального профілю та планування на його основі, попрацювали в практичній роботі в группах з випадками сімей. Голови ОТГ мали змогу ознайомитися з практиками організації надання послуг з соціальної підтримки населення в Слобожанський селищній ОТГ Дніпропетровської області. Дякуємо Міністерству соцполітики України.

Начальник ЦНАП Надія Дударь

Семінар "Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ"