Робоча зустріч сільського голови Дударь Івана з головним лікарем Великоолександрівської центральної районної лікарні Мігай Лідією.

Опубликовано 15.02.2019

15 лютого в Громадській приймальні Центру надання адміністративних послуг проведено робочу зустріч сільського голови Кочубеївської об'єднаної територіальної громади Івана Дударь  з головним лікарем Великоолександрівської центральної районної лікарні Мігай Лідією Миколаївною. Під час зустрічі розглянуто актуальні питання продовження якісного медичного обслуговування вторинного рівня жителів Кочубеївської об'єднаної територіальної громади у Великоолександрівській центральній районній лікарні.

Обговорено  проблемне питання ремонту дороги для підвозу швидкою медичною допомогою пацієнтів до Великоолександрівської районної лікарні. Медицина стає якісною, а бюджетні кошти спрямовані на лікування хворих - витрачаються ефективно та ощадливо, обговорено подальші щомісячні  виїзди бригад лікарів Великоолександрівської лікарні для огляду та консультацій жителів Кочубеївської об'єднаної територіальної громади.

Центр надання адміністративних послуг