Реалізація Партисипативного бюджету в Кочубеївській ОТГ

Опубликовано 12.11.2018

Бюджет участі в Кочубеївській об’єднаній територіальній громаді запроваджено ще в 2017 році. У 2017 році було виділено 50 тисяч гривень та подано всього 3 проекти. Переможцем проекту стало с.Свободне (ремонт приміщення та заміна опалення в БК), який повністю реалізований. В цьому році автори проектів подали 7 проектів. На реалізацію проектів-переможців поточного року передбачили 100 000 гривень з сільського бюджету.

Назва проекту

Назва населеного пункту в якому реалізовуватиметься проект

Бюджет грн.

«Інноваційний підхід щодо залучення до здорового способу життя»

Орлове

50000

Якість дозвілля в рідному селі Заградівка

Заградівка

45000

Пляж Сонячний

Наталине

37000

Село яке не повинно зникнути

Пригір’я

33620

Облаштування паркувального майданчику для приватного автотранспорту відвідувачів Кочубеївського ПМД «Зручно та безпечно»

Кочубеївка

43500

«Батьківська хата» Поточний ремонт банкетної зали та побутового приміщення в переході Кочубеївського БК

Кочубеївка

45000

Благоустрій кладовища в селі Орлове

Орлове

42600

Загальна сума

296720

22 червня в Кочубеївській ОТГ відбулася презентація проектів й громадське обговорення. Автори розповіли, в чому актуальність їх проектів, який внесок готові зробити самі мешканці. Жителі громади, віком від 14 років мали можливість подавати проекти у паперовому вигляді до пунктів супроводу бюджету участі.

Наступним етапом став розгляд проектів Комісією з питань Бюджету участі та доопрацювання авторами у разі наявності помилок чи невідповідних даних.

Потім проекти були виставлені на голосування, тож кожен мав змогу обрати достойний на його думку. Голосування тривало 1 місяць.

За результатами проведеного голосування перемогу отримали: с.Заградівка з проектом «Якість дозвілля в рідному селі Заградівка» - 212голосів та с Пригіря з проектом «Село яке не повинно зникнути» -185 голосів.

На сьогоднішній день уже закуплено музичну апаратуру для с.Заградівка загальною вартістю-44790,00 грн. та холодильник, дві газові плити, дві мийки з тумбами та обігрівач проточної води на с.Пригір’я на загальну суму-30200,00 грн.

Матеріали (фото та суми) надані Майборода С.Ю

Центр надання адміністративних послуг Дударь Н.В.

Реалізація Партисипативного бюджету в Кочубеївській ОТГ