Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович

ЗверненняЗверненняЗвернення

Утворення адміністративно-територіальної одиниці:

Кочубеївська сільська територіальна громада

Профілактичні рейди тривають...

Опубликовано 01.08.2019

         З метою соціального захисту дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм необхідної допомоги, запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей робочою групою на чолі із начальником Служби у справах дітей Кочубеївської сільської ради ОТГ Тетяною Стасюк проведено профілактичні рейди на території Кочубеївської об’єднаної територіальної громади.

      Начальником служби у справах дітей Тетяною Стасюк, завідувачем сектору праці та надання соціальних послуг Наталією Абрамчук та фахівцем соціальної роботи Оленою Сидорчук проведено обстеження умов проживання та виховання дітей та сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Зі слів Тетяни Стасюк  беззаперечним є той факт, що регулярна профілактична робота – це запорука захисту прав та інтересів дітей, які проживають на території громади,  це і нагадування жителям про необхідність захищати права усіх дітей, щоб усі вони росли щасливими, навчалися, займались улюбленою справою, а в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Учасниками рейду зверталась особлива увага на створення належних умов для повноцінного життя, виховання та розвитку дітей, забезпечення систематичного медичного огляду. За результатами перевірок умов проживання дітей складені відповідні акти, батькам вказано на конкретні недоліки та визначено терміни для їх усунення.  Батьки попереджені про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків відповідно до статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Не будьте байдужим телефонуйте та інформуйте Службу у справах дітей, фахівця з соціальної роботи, сектор праці та надання соціальних послуг про неналежне ставлення батьків до виконання своїх обов’язків, та залишення дітей без нагляду. Від вашої пильності та уваги залежить життя і здоров’я дітей!

                                                                                                 ЦНАП

Профілактичні рейди тривають...