Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калитянська ОТГ

Жовтнева ОТГ

Ляшківська ОТГ

Білозірська ОТГ

Проблеми/потреби політики у сфері надання адміністративних послуг

Опубликовано 24.12.2018

      19-20 грудня в місті Києві відбувся круглий стіл з обговорення проблем та потреб політики у сфері надання адміністративних послуг, організований в рамках напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою».

   Серед запрошених керівників Центрів надання адміністративних послуг, що діють в державі брала участь у роботі  круглого столу" Проблеми/потреби політики у сфері надання адміністративних послуг"  начальник Центру надання адміністративних послуг Кочубеївської об'єднаної територіальної громади  Надія Дударь.  

Представниками Секретаріату Кабміну, Мінрегіону, Мінсоцполітики, МЕРТу, Комітету ВРУ з питань держбудівництва, Асоціації ЦНАП, Асоціації ОТГ, близько 20 керівниками ЦНАП, а також представниками Програми «U-LEAD з Європою» обговорено проблеми та перспективи практики надання адмінпослуг, розуміння суті ЦНАП, ролі адміністратора та базового переліку послуг, розглянуто питання реєстрації актів цивільного стану, нотаріальні дії, що вчиняються посадовими особами ОМС, реєстрації нерухомості та бізнесу, а також питання фінансової спроможності ОТГ, сталості ЦНАП та супутніх послуг. Обговорено питання надання послуг соціальної сфери, пенсійних послуг, реєстрації місця проживання, паспортних послуг, реєстрації земельних ділянок та видачі відомостей з ДЗК.

Керівники ЦНАП та експерти у сфері надання адміністративних послуг мали  можливість обговорити з представниками Мінрегіону, МЕРТу, Пенсійного фонду, Мінсоцполітики, ДМС та Держгеокадастру найважливіші питання, які потрібно вирішувати в 2019 році.

  За результатами дискусії експертами Програми будуть сформовані аналітичні записки та пропозиції до Уряду по кожному з обговорених напрямів. Дякуємо команді Програми «U-LEAD з Європою» за надану  можливість прийняти участь у даному заході.

                                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                               Начальник ЦНАП Н.В.Дударь

Проблеми/потреби політики у сфері надання адміністративних послуг