Про зміни в нарахуванні субсидій

Опубликовано 25.10.2018

Міністерство соціальної політики України інформує про основні  зміни у порядку призначення субсидій, які були запроваджені постановою Кабінету Міністрів України №841.

Значну частину відповідальності відтепер покладено на комісії утворені при районних державних адміністраціях, які розглядатимуть кожне питання щодо призначення чи непризначення субсидії в індивідуальному порядку. Нововведення торкаються і розрахунку суми субсидії, відтепер до суми доходів домогосподарства не зараховуються аліменти, а домогосподарствам, які проживають в одному житловому приміщенні з розділеними особовими рахунками, призначатиметься субсидія на їхню частину опалювальної площі, якщо та не перевищує встановлений норматив.

Окрему увагу було приділено важливості проведення навчання для працівників районних та міських органів соціального захисту, для цього кожна область  запланувала проведення відповідних селекторних нарад на місцевому рівні.

Звертається увага,  по-перше, на процесі автоматичного призначення субсидій, по-друге, на роботі комісій - їхнє завдання це допомогти людям, які опинились у важких життєвих обставинах отримати субсидію. Дуже важливе питання, яке хвилює людей, це усна відмова у призначенні субсидій - це неприпустимо, кожна людина має право подати заяву та декларацію і отримати чітку відповідь щодо результатів їх розгляду

Завідувач сектору праці та надання соціальних послуг

населенню Абрамчук Н.Л.

Про зміни в нарахуванні субсидій