Про скликання XLI сесії VІІ скликання Кочубеївської сільської ради ОТГ.

Опубликовано 30.10.2018

СІЛЬСЬКОГО           ГОЛОВИ

Від 30 жовтня 2018 року     № 19

Відповідно до п.8, 20 ч.4 ст. 42, ст. 25, 26, 46, 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати XLI сесію Кочубеївської сільської ради ОТГ      УІІ скликання  19  листопада 2018 року о 14.00 в приміщенні адмінбудинку за адресою с.Кочубеївка вул. Менонітська,80.

На розгляд пленарного засідання винести питання :

1.Про виконання програми економічного та соціального розвитку сільської ради  за 9 місяців 2018 року..

Доповідає: завідуючий   сектором економіки та інвестицій

2. Про  звіт  щодо  виконання сільського бюджету  ОТГ за  9 місяців 2018  року

3. Про надання соціальної одноразової грошової допомоги довгожителям

4. Про надання соціальної  одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції

5. Про надання соціальної  одноразової матеріальної допомоги  ,особам ,яка опинились в складних життєвих         обставинах.

6. Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства

7. Різне.

2. Секретарю ради:

-  забезпечити підготовку сесії ради з питань, що виносяться та оприлюднити проекти рішень ради шляхом розміщення на сайті Кочубеївської сільської ради ОТГ відповідно до ЗУ «Про доступ до публічної інформації» та інших законів.

- оприлюднити це розпорядження та повідомити депутатів про дату час та місце проведення сесії сільської ради.

3.На  сесію ради запросити депутатів сільської та районної ради ,керівників установ розпорядників бюджетних коштів: ЦПМД, опорна школа, відділ освіти Кочубеївської сільської ради ОТГ.

Сільський голова                                                                     І.І. Дударь

Про скликання XLI сесії VІІ скликання Кочубеївської сільської ради ОТГ.