ЗверненняЗверненняЗвернення

Утворення адміністративно-територіальної одиниці:

Кочубеївська сільська територіальна громада

Про скликання LХXI (чергової) сесії VІІ скликання Кочубеївської сільської ради ОТГ.

Опубликовано 05.10.2020

Відповідно до п.8, 20 ч.4 ст. 42, ст. 25, 26, 46, 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати  LХXI(чергову) сесію Кочубеївської сільської ради ОТГ      УІІ скликання  15  жовтня 2020 року о 14.00 в приміщенні адмінбудинку за адресою с.Кочубеївка вул. Менонітська,80.

1.На розгляд пленарного засідання винести питання :

1.Про виконання  соціально- економічного розвитку за  ІІ квартал 2020 року Кочубеївської сільської ради ОТГ .

2.Про звіт сільського бюджету за  ІІ квартал 2020 року.

3. Про затвердження Плану соціально -економічного розвитку Кочубеївської

сільської ради ОТГ на 2018-2023 роки зі змінами.

4. Про затвердження  Стратегії  сталого розвитку Кочубеївської сільської ради ОТГ до 2027 року із змінами.

5. Про затвердження Цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства на території  Кочубеївської сільської ради ОТГ на 2020 -2023 роки.

6. Про продовження  дії договору з КП «Водолій - 2007» про надання

комунальному підприємству «Водолій - 2007»    в безоплатне оперативне управління майна,що належить до спільної власності Кочубеївської

сільської ради об’єднаної територіальної громади Херсонської області.

7. Про надання соціальної одноразової матеріальної допомоги учаснику АТО

Махінько О.М.

8. Про надання соціальної одноразової матеріальної допомоги Царук Ж.Д.

9. Про надання соціальної  одноразової грошової допомоги довгожительці

Бударовій Т.П.

10. Про надання соціальної  одноразової грошової допомоги довгожительці

Сотнік В.І.

11. Різне.

II. Секретарю ради:

-  забезпечити підготовку сесії ради з питань, що виносяться та оприлюднити проекти рішень ради шляхом розміщення на сайті Кочубеївської сільської ради ОТГ відповідно до ЗУ «Про доступ до публічної інформації» та інших законів.

- оприлюднити це розпорядження та повідомити депутатів про дату час та місце проведення сесії сільської ради.

Сільський голова :                                                                    І.І. Дударь