Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович

ЗверненняЗверненняЗвернення

Утворення адміністративно-територіальної одиниці:

Кочубеївська сільська територіальна громада

Про скликання LХІV (позачергової) сесії VІІ скликання Кочубеївської сільської ради ОТГ.

Опубликовано 28.07.2020

Відповідно до п.8, 20 ч.4 ст. 42, ст. 25, 26, 46, 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати  LХУІ (позачергову) сесію Кочубеївської сільської ради ОТГ      УІІ скликання  30  липня 2020 року о 14.00 в приміщенні адмінбудинку за адресою с.Кочубеївка вул. Менонітська,80.

1.На розгляд пленарного засідання винести питання :

1. Про внесення змін до LV сесії сільської ради VII скликання від 20 грудня 2019 року №1037  «Про бюджет Кочубеївської cільської ради

об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» .

 2. Про внесення змін до Програми надання соціальної одноразової допомоги людям похилого віку (довгожителям) на 2018-2020 роки.

 3. Про внесення змін до Програми соціальної одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та особам, які потрапили в складні життєві обставини, зареєстровані та проживають на території сіл Кочубеївської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

 4. Про добровільну відмову від земельної ділянки громадянки Монастирської І.А. 2. Про добровільну відмову від земельної ділянки громадянина Грабовецького Д.О.

5. Про передачу в приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд громадянці

Доценко О.В.

 6. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки з кадастровим номером 6521884000:01:001:0072 ТОВ «Дніпрянка»

7. Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі громадянці Українець Н.С.

8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Високопільській РССТ, для обслуговування магазину, двору та під’їзного шляху, що розташований за адресою: село Наталине, вул. Інгулецька 40а

9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Кочубеївському ССТ та гр. Сидорчук О.О., для обслуговування магазину, двору та під’їзного шляху, що розташований за адресою: село Кочубеївка вул. Менонітська, 138

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Кочубеївському СТ для обслуговування магазину, двору та під’їзного шляху, що розташований за адресою: село Новобратське, вул. Шевченка, 68

11.Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельних ділянок у власність членам фермерського господарства «Калина-2012»

12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для випасу громадської худоби (пасовища) із земель сільськогосподарського призначення не наданих у власність або користування в межах території Кочубеївської сільської ради ОТГ громадянину Гуралю П.В.

13. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Куриленко Г.С.

14. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Павлієнку В.С.

15. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Гельмелю І.П.

16. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Векличу О.Ю.

17. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Векличу М.О.

18. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Яровому М.М.

19. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Митрофанову І.І.

20. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Мех С.Г.

21. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Шестакович Н.Ф.

22. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Ісаєвій О.О.

23. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Шевченко О.Г.

24. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Снітко Л.Г.

25. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Кухті А.І.

26. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Бубновій О.О.

27. Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі громадянці Кващук Т.Г.

28. Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі громадянину Хараїму Л.В.

29. Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі громадянці Хараїму В.В.

30. Про передачу в безоплатне оперативне управління КНП «Кочубеївський центр первинної медичної допомоги» майна, яке призначене для запобігання боротьби з захворюванням на коронавірус COVID-19.

31. Різне.

II. Секретарю ради:

-  забезпечити підготовку сесії ради з питань, що виносяться та оприлюднити проекти рішень ради шляхом розміщення на сайті Кочубеївської сільської ради ОТГ відповідно до ЗУ «Про доступ до публічної інформації» та інших законів.

- оприлюднити це розпорядження та повідомити депутатів про дату час та місце проведення сесії сільської ради.

 

Сільський голова :                                                                    І.І. Дударь

Про скликання LХІV (позачергової) сесії VІІ скликання Кочубеївської сільської ради ОТГ.