Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Кочубеївський сільський голова

 

Дударь

Іван

Іванович

ЗверненняЗверненняЗвернення

Утворення адміністративно-територіальної одиниці:

Кочубеївська сільська територіальна громада

Про роботу, яка захоплює...

Опубликовано 01.11.2019

Спеціалістом по зв’язках з громадськістю  я працюю з 21 серпня 2018 року. Пропрацювавши на займаній посаді рік і два місяці, я зрозуміла, що людей необхідно інформувати  про все, що ти робиш. Тому  хотілося трішки розповісти про свою роботу, проінформувати всіх жителів Орлівського старостинського округу про те, що зроблено, що не вдалося зробити і, звичайно, про плани на майбутнє.

 

Крім реалізації певних проектів, є ще ті обов’язки, якими я займаюсь кожного дня. Але ніхто не бачить рутинної роботи, яка робиться щоденно. Отже, спочатку те, що робиться кожного дня:

-  видача довідок;
-     складення актів обстеження;
-     прийом документів на субсидії від населення;
-     рознесення повідомлень про призначення чи відмову в наданні субсидій;
-     повідомлення про нарахування родинам, які мають статус малозабезпечених сімей;
-     прийом документів для виплати дотації за молодняк;
-     рознесення військових повісток; 
-     ведення погосподарських книг ( внесення змін по землі, домогосподарствах,  внесення інформації щодо народжених, померлих, виписаних та прописаних в межах Орлівського старостинського округу); до погосподарських книг заноситься вся перелічена інформація в комп’ютер,
    -  наповнення інформацією про життя та діяльність  Орлівського старостинського округу;
-    особистий прийом громадян з тих чи інших питань;
-    організація сільських сходок  та безпосередня участь у них та багато іншої паперової роботи.

  Час іде дуже швидко  і ти розумієш, що дуже мало зроблено, хочеться зробити якомога більше.Наразі ми реалізовуємо прекрасний проект «Молодіжний парк в селі  Орлове», який став можливим завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність"(DOBRE ) в співфінансуванні з Кочубеїською ОТГ та який повинен значно покращити естетичний вид нашого села і стати центром дозвілля для жителів Кочубеївської громади. Проект «Парк» реалізовується завдяки тим небагатьом ініціативним людям, яким дійсно хочеться бачити своє село кращим. Він займає багато часу та сил, але не дивлячись ні нащо до відкриття парку, яке заплановане на 01.06.2020 року, ми спільними зусиллями  виконаємо всі заплановані  роботи і з честю представимо наше спільне дітище «Молодіжний парк».

Завдяки реалізації проекту «Мультимедійний центр в Орлівській сільській бібліотеці» кожен мешканець громади має змогу користуватися послугами центру, провести цікаво дозвілля та здобути необхідні знання. Кожен з Вас може отримати необхідні знання по медійній грамотності: відеозйомка, фотозйомка, редагування, монтаж, створення відео роликів інформаційних, соціальних, навчальних, користуватись власними гаджетами по WI-Fi мережі та ін.

І найболючіше…Щодо заходів у сфері благоустрою населих пунктів Орлівського старостинського округу. Обов’язок кожного жителя дотримуватися правил благоустрою. Жоден з нас, не лише працівники округу, громади, повинні  бути зацікавленими у збереженні навколишнього середовища, дотриманні санітарних норм. Хотіла б наразі зупинитися  на благоустрою сільського кладовища. Те, що ми в минулому році вирішили серйозно взятися за «естетичний» вигляд кладовища і запровадили фінансовий внесок із домогосподарств місцевої громади, кошти від якого поступили в касу по благоустрою кладовища, підтвердило правильність такого рішення. За цей період ми  обкосили  територію, щоб було безпечно ходити відвідувачам на кладовищі та очистили територію від чагарників. Крім цього було організовано сільські прибирання по  впорядкуванні  території кладовищ населених пунктів Орлове, Нова Шестірня, Рівнопілля.   Зробивши аналіз участі жителів округа в процесах проведення змін у селі, дуже дивує пасивність, байдужість більшості наших жителів до життя нашого округу, які хочуть, щоб їм все прийшли і зробили, і не розуміють, що доля нашого села в руках самих її жителів. Хочу з гордістю сказати, що є в нас люди, яким не байдужа доля села, округу, хоч їх і не багато але вони  розуміють - ніхто крім нас не зробить наше село привабливим. І повірте, що тільки завдяки нам, нашій важкій праці, нашому ентузіазму, ми будемо пожинати плоди нашої злагодженої, згуртованої, результативної  роботи на благо рідного села та всієї громади. Так, дуже важко дається все, але потрохи – не все відразу, і не забаряться вагомі позитивні результати! Для покращання естетичного виду, перед Будинком Культури, ми спланували та заклали альпійську гірку. Залишилося весною висадити там квіти. Батьки, яким не байдужа доля дітей,  встановили огорожу на дитячому майданчику. Ми провели благодійні заходи  «Дай другий шанс своїм речам» - зібрані речі роздали тим, хто їх потребує. Провели благодійний сніданок для малозабезпечених дітей та дітей-інвалідів, вручили їм невеликі подарунки до дня Святого Миколая. Власними силами ми зробили ремонт в адмінбудівлі  нашого округу. Разом з  активними жителями нашого села,  протягом всього періоду, ми прибирали, косили, загрібали, збирали сміття, загалом наводили лад в селах старостинського округу. Залишається болючим питання стихійних сміттєзвалищ, які потрібно  прибрати. Я проводила нещодавно аналіз активності жителів у різних заходах старостинського округу, по результатам - лише 30 відсотків жителів  нашого округу взяли участь у проведенні змін в  нашому селі, хтось в більшій, хтось в меншій мірі, але відчувається результат, відчувається, що стан старостинського округу, громади змінюється і найважливіше-люди також змінюються. 

    Насамкінець хочу подякувати всім, хто підтримував, допомагав, підказував мені в моїй роботі! Хочу сказати – від злагодженої роботи всіх нас, від того, як в змінах, проектах громади буде приймати участь молоде покоління, з нами будуть рахуватися, до нас будуть прислухатися, нам будуть допомагати, і найважливіше - ми будемо краще жити!

З повагою до Всіх спеціаліст по зв’язках з громадськістю Орлівського старостинського округу Боженко Л.І.

 

Про роботу, яка захоплює...