Презентація роботи ЦНАП на ІІ Форумі регіонального розвитку "Південна мрія"

Опубликовано 19.10.2018

17-18 жовтня на базі Коблівської ОТГ відбувся  ІІ Форум регіонального розвитку «Південна мрія», який присвячений обговоренню питань регіонального розвитку та залучення інвестицій в обʼєднаних територіальних громадах. Протягом двох днів проведені дискусійні панелі, під час проведення яких учасники мали змогу обговорити сучасний стан процесу децентралізації, шукали шляхи залучення інвестицій у громади та поділитися досвідом. Панельні дискусії відбулися за темами:

1. «Результати децентралізації та державної регіональної політики південного регіону

2. «Залучення інвестицій у регіональні сфери: сфера туризму»

3. «Перспективи місцевого розвитку приєднаних територій

4. «Міжмуніципальне співробітництво як інструмент місцевого розвитку

5. «Децентралізація та розвиткові проекти в основних сферах життєдіяльності громад (освіта, медицина, центри безпеки, центри надання адміністративних послуг»

6. «Впровадження сучасних інформаційних технологій в об’єднаних територіальних громадах

7. «Планування наступних кроків процесу децентралізації»

Від Кочубеївської об’єднаної територіальної громади присутній сільський голова Іван Дударь. Другого дня під час проведення дискусійної панелі «Децентралізація та розвиткові проекти в основних сферах життєдіяльності громад (освіта, медицина, центри безпеки, центри надання адміністративних послуг» сільський голова Дударь І.І. презентував роботу Центру надання адміністративних послуг в с.Кочубеївка.

Організатором заходу є Миколаївський Центр розвитку місцевого самоврядування. Проведення ІІ Форуму регіонального розвитку «Південна мрія» відбулося за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Начальник ЦНАП Дударь Н.В.

Презентація роботи ЦНАП на ІІ Форумі регіонального розвитку "Південна мрія"