Презентація посібника від Програми "U-LEAD з Європою" - "Як громаді створити Центр надання адміністративних послуг з нуля"

Опубликовано 26.11.2018

Презентація посібника пройшла 22 листопада  в Києві, в ній взяли участь Геннадій Зубко, Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Фредерік Куне, координатор сектору з децентралізації Представництва Європейського Союзу в Україні, та Камеран Худур, перший секретар Посольства Швеції, директор Програми «U-LEAD з Європою» від Sida, Cусанна Делланс, керівник напряму з покращення якості надання адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою»,Віктор Тимощук, головний експерт напряму з покращення якості надання адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою», Іван Дударь, голова Кочубеївської ОТГ.

«Як створити ЦНАП з нуля в ОТГ – досвід інституційного створення ЦНАП Програми «U-LEAD з Європою» (ЗАВАНТАЖИТИ) є першим в Україні комплексним та практично-орієнтованим посібником, створеним провідними вітчизняними експертами на основі дворічного досвіду роботи Програми. У посібнику надаються вичерпні рекомендації щодо кожного кроку створення ЦНАП.

Перша робоча версія посібника була опублікована в тестовому форматі у 2017 році. Наразі він суттєво доповнений цінною та перевіреною практикою, в тому числі зразками документів, варіантами рішення проблемних питань у процесі створення та модернізації ЦНАП, конкретними прикладами створення ЦНАП у громадах Початкової Фази Програми (2016-2018 рр.), під час якої було відкрито 26 Центрів в ОТГ України.

Іван Дударь, голова Кочубеївської ОТГ, громади-учасниці Початкової фази Програми, розповів: «Унікальність Посібника для мене насамперед в тому, що він є максимально практичним та корисним для всіх, хто має відношення до створення ЦНАП в громаді. Створюючи  ЦНАП ми використовували посібник як методологічну основу, і кожен причетний знайшов корисну для його сфери відповідальності інформацію, яка придалася на практиці».

Інформація:  наразі триває третій раунд відбору учасників Фази Впровадження для створення та модернізації ЦНАП, в якому, на відміну від попередніх раундів, можуть брати участь об’єднані громади міст обласного значення з чисельністю понад 50 тисяч мешканців.

Начальник ЦНАП Н.В.Дударь